Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

PROJEKT GUTOVKA DOVEDNOSTI - BRUSLENÍ – MINILIGA ZAČÍNÁME 5.12.2010 18:00 KLUZIŠTĚ GUTOVKA PRAHA 10 POPRVÉ NEDĚLE 5.12 2010 OD 18:00 A PAK JIŽ PRAVIDELNĚ.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "PROJEKT GUTOVKA DOVEDNOSTI - BRUSLENÍ – MINILIGA ZAČÍNÁME 5.12.2010 18:00 KLUZIŠTĚ GUTOVKA PRAHA 10 POPRVÉ NEDĚLE 5.12 2010 OD 18:00 A PAK JIŽ PRAVIDELNĚ."— Transkript prezentace:

1 PROJEKT GUTOVKA DOVEDNOSTI - BRUSLENÍ – MINILIGA ZAČÍNÁME :00 KLUZIŠTĚ GUTOVKA PRAHA 10 POPRVÉ NEDĚLE OD 18:00 A PAK JIŽ PRAVIDELNĚ KAŽDÉ PONDĚLÍ A STŘEDU OD 20:00 A V NEDĚLI OD 18:00

2 SPECIÁLNĚ PRO DOSPĚLÉ AMATÉRY Nadšení hokejoví dospěláci máte chuť se naučit, co Vás nikdo neučil nebo co jste se doposud učili jen sami. Prostě dostat základy hokejového umění stejně jako mládežníci dostávají v přípravkách nebo se zlepšit v některé z dovedností popřípadě si zahrát zcela novou soutěž, kde díky jejímu „rozměru“ a pravidlům budete neustále u kotouče a bezvadně si vyzkoušíte právě naučené dovednosti.

3 DOVEDNOSTNÍ A BRUSLAŘSKÉ TRÉNINKY Tréninky vždy budou zaměřeny na jednotlivé dovednosti (1.část tréninku technika bruslení – postoj, skluz, odraz, přešlapování, koordinační cvičení, obraty, oblouky, brzdy....vše vpřed i vzad) a druhá část ostatní dovednosti (driblink, kličkování, přihrávky, střelba, řešení situace 1-1, koordinačně náročná cvičení atd... INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP, VYSVĚTLOVÁNÍ TECHNIKY, OPRAVOVÁNÍ CHYB, TÉMATA PŘEDEM NA STÁNKÁCH

4 MINILIGA ZCELA NOVÝ FORMÁT SOUTĚŽE, JAK POČTEM HRÁČŮ A PROSTOREM, TAK PRAVIDLY A SOUTĚŽNÍM ŘÁDEM Nová soutěž v minihokeji 3 na 3, kdy hraješ pokaždé v jiném týmu, ale zároveň sám za sebe.

5 ... JEŠTĚ K MINILIZE Nová soutěž v minihokeji 3 na 3prostoru velkém jako jedna třetina tradičního hřiště ovšem ze všech stran ohraničeného mantinely. Na menším prostoru se častěji dostaneš ke kotouči, méně přejezdů, více činností, více zakončení a gólů. Hraje se v družstvech (při menším počtu hráčů 2 utkání, vždy v jiném složení), při větším počtu hráčů (turnaj 4 týmů každý s každým) Přesto hraje každý sám za sebe (body a skóre týmu z každého turnaje se každému hráči započítávají do dlouhodobé tabulky/žebříčku). Stačí se přihlásit a nemusíš hledat spoluhráče... Góly a přihrávky se navíc každému počítají do kanadského bodování Na www stále se měnící aktuální statistiky a komentáře Ve spojení s miniligou si můžete též zatrénovat a nabité dovednosti využít v utkání.

6 MINILIGA + DOVEDNOSTI KDE?: Sportovní areál Gutovka – ulice Gutova, Praha 10 TERMÍNY: Pondělí: trénink MINILIGA Středa: trénink MINILIGA Neděle:18.00 trénink MINILIGA

7 ..... Můžete se zúčastnit jen tréninku(200,- Kč) nebo jen miniligy (200,- Kč), nebo tréninku a pak miniligy (400,-Kč). První týden se můžete hlásit na všechny termíny od druhého týdne (bude MINILIGA v pondělí a ve středu pro starší 15 let a v neděli pro mladší 15 let. AKCE při předplacení 10 účastí cena pouze 1500,-Kč DOPORUČUJEME VÁM PŘIHLAŠOVAT SE NA OBĚ AKCE PŘEDEM přes rezervační systém a nebo mailem na KAPACITA JE OMEZENA -trénink max. 12 účastníků,zápasy SE Miniligy max. 16 účastníků. Když přijdete na místo bez rezervace a bude volno vezmeme Vás, ale nemůžeme Vám to zaručit, objednávka předem je jistota. Platba na účet FIO banka /2010 (v.s.= rč,text:datum SE)

8 více inforamcí na: Mgr.Viktor Lukáš Roman Slavík


Stáhnout ppt "PROJEKT GUTOVKA DOVEDNOSTI - BRUSLENÍ – MINILIGA ZAČÍNÁME 5.12.2010 18:00 KLUZIŠTĚ GUTOVKA PRAHA 10 POPRVÉ NEDĚLE 5.12 2010 OD 18:00 A PAK JIŽ PRAVIDELNĚ."

Podobné prezentace


Reklamy Google