Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Části těla – ruka, noha Bogdan Nogol Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Bogdan Nogol. Autor obrázků Tomasz Nogol souhlasí.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Části těla – ruka, noha Bogdan Nogol Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Bogdan Nogol. Autor obrázků Tomasz Nogol souhlasí."— Transkript prezentace:

1 Části těla – ruka, noha Bogdan Nogol Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Bogdan Nogol. Autor obrázků Tomasz Nogol souhlasí se zveřejněním na Metodickém portálu. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785. Provozuje Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků (NÚV).

2 der Arm der Ellbogen das Handgelenk die Schulter der Handrücken

3 der kleine Finger der Daumen der Zeigefinger der Mittelfinger der Ringfinger die Handfläche die Faust

4 der Fuß die Ferse der Fußknöchel die Zehen

5 das Bein der Oberschenkel die Wade der Fuß das Knie

6 Roztřiďte slova: der Arm das Bein die Ferse das Handgelenk der Fußknöchel der Arm das Knie die Schulter der Ellbogen der Fuß der Handrücken

7 Připojte slova k částem těla: der Ellbogendas Handgelenk die Schulter der Handrücken der Oberschenkeldie Wadeder Fuß das Knie

8 Hledejte části těla, které už znáte: das Bein das Knie der Fuß der Arm der Ellbogen die Schulter


Stáhnout ppt "Části těla – ruka, noha Bogdan Nogol Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Bogdan Nogol. Autor obrázků Tomasz Nogol souhlasí."

Podobné prezentace


Reklamy Google