Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Der menschliche Körper Bogdan Nogol Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Bogdan Nogol. Autor obrázků Tomasz Nogol souhlasí se.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Der menschliche Körper Bogdan Nogol Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Bogdan Nogol. Autor obrázků Tomasz Nogol souhlasí se."— Transkript prezentace:

1 Der menschliche Körper Bogdan Nogol Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Bogdan Nogol. Autor obrázků Tomasz Nogol souhlasí se zveřejněním na Metodickém portálu. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785. Provozuje Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků (NÚV).

2 das Bein (celá noha) der Kopf der Bauch der Arm das Knie die Brust der Hals der Fuß der Rücken Pojmenujte části těla:

3 Spojte česká a německá slova: der Kopf der Arm der Hals der Fuß der Rücken záda krk hlava chodidlo paže (ruka)

4 Připojte slova k obrázku: das Bein der Bauch das Knie die Brust

5 Rozdělte slova der Oberkörper (horní části těla) der Unterkörper (dolní části těla) das Bein der Kopf der Bauch der Arm das Knie die Brust der Hals der Fuß der Rücken

6 Hledejte části těla, které už znáte: das Bein das Knie der Fuß der Bauch die Brust der Rücken der Arm


Stáhnout ppt "Der menschliche Körper Bogdan Nogol Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Bogdan Nogol. Autor obrázků Tomasz Nogol souhlasí se."

Podobné prezentace


Reklamy Google