Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

INTRODUCTION PŘEDSTAVENÍ SE

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "INTRODUCTION PŘEDSTAVENÍ SE"— Transkript prezentace:

1 INTRODUCTION PŘEDSTAVENÍ SE
GYMNÁZIUM NOVÁ PAKA SEKUNDA

2 LUCKA Ahoj .... Já jsem Lucie Barborková. Je mi 12let ale narozeniny mám už 14.5  x). Nejradši posloucham hudbu ,relaxuji a zbožńuji zviřata x). Bydlím v Nové Pace v baraku  s rodinou ,máme dost zvirat =*. Mám 2sestry a 3 bratry x).Jejich jména jsou : Pavel, Jan ,Helena,Petr a Marie. Chodím na gymnazium v Nové Pace do sekundy. doma máme psa,který se jmenuje Apolo .Volný čas trávím s kamarady x).  Hi..My name is Lucie Barborková. I am 12 years old but i have birthday x) i like listening to music , relaxation and i like enymals x).i live in Nová Paka in house with my family , we have a lot of animals =o*. I have 2sisters and 3 brothers x).Their names are Pavel, Jan, Helena,Petr and Marie. I am going to gymnazium in Nová Paka to sekunda. At home we have dog . His name is Apolo.  In free time i am with my friends x).    

3 LUCINKA ČAU!!! Jmenuju se Lucie a je mi 13 let.Bydlím v Nové Pace.
  Chodím na gymnázium v Nové Pace. Miluju modrou barvu.   Mám ráda zvířátka, sport, hiphop a ze všeho nejradši své   kamarádky.Moje nejlepší kamarádka se jmenuje Dianka.xD        Hello!!! My name is Lucy and I am 13 years old. I live in Nová    Paka. I am going to gymnazium in Nová Paka.I like blue colour.    I like animals, sport, hip hop and my best friends.My best friend    name is Dianka.xD          

4 HONZA

5 ŠárinQQa Ahoj, já jsem Šárka... Je mi 13 let a studuji na Gymnáziu v Nové Pace. Miluji sport. Můj oblíbený sport je atletika, snowboard a cyklistika. Mám ráda emo. Emo je na obrázku. Hi, I'm Šárka... I'm 13 years old and I study High school in Nová Paka. I love sport. My favourite sports are athletics, snowboarding and cycling. I like emo. Emo is on picture.

6 DUFFMAN  JMENUJU SE  DOMINIK(NIK),PŘEVÁŽNĚ POSLOUCHÁM HIPEC A RAP TZN:CHAOZZ,PSH,INDY A WICH,NIRONIC,PIO SGUAD ATP.A JE MI ČTRNÁCT LET. CHODÍM NA GYMPL V NOVÉ PACE. MÁM DVĚ SESTRY A JEDNOHO BRATRA. MY NAME IS DOMINIK  AND I LISTEN TO SOME HIP HOP AND RAP. I AM FOURTEEN YEARS OLD. I GO TO GYMNASIUM IN NOVÁ PAKA. I HAVE GOT TWO SISTERS AND ONE BROTHER. IN FREE TIME I GO TO RIDE A SKATE OR PLAY X-BOX GAMES.

7 SIMČA- JAKE Ahoj, já jsem Simona, všichni mi říkají Jake, podle Jacoba ze Stmívání (,kterého mimochodem moc v lásce nemám). Je mi 13let a chodím do sekundy. Bydlím v Nové Pace. Ve volném čase si většinou čtu nebo se učím, ale taky chodím na mažoretky a na tanečák. Mezi moje nejoblíbenější knížky patří Stmívání a Harry Potter, ale taky Pán prstenů, Zaklínač nebo Síla Pětice. Vlastně všechno co je aspoň trochu zajímavé a má to hodně stránek. Co se týče hudby, tak poslouchám všechno možné, jen když se to dá poslouchat.:D A vůbec, vážně vůbec neumím anglicky. Hi, I´m Simona but my nick name is Jake, according to Jacob from Twilight (which incidentally I don´t  have much in love). I´m 13 and I live in Nová Paka. In my free time I usually read or learn but I took go to majorettes and dancing class. My favorite books are Twilight and Harry Potter but also  Lord of the Rings, The Witcher or Power to Five. Actually, everything is at least somewhat interesting and has a lot of pages. As for music I listen to everything, just putting it to listen. Anyway, I do not know English at all seriously.

8 ONDRA to jsem ja...xD Hm..supr motorka..;)
to jsem ja...xD Hm..supr motorka..;) Hello I'm 13 years old ... and I listen to hiphop ..I go to high school in Nova Paka, and I have 2 brothers. Tuto značku bych dal všude ke školám!!!!.

9 BARA- SETH Ahoj, jmenuji se Bára Moje přezdívka je Seth :)..Je mi 13 let a bydlím v Nové Pace. Já poslouchám mix písniček. Mám jednu sestru. Její jméno je Kateřina Hi, my name is Bára. My nickname is Seth :).. I'm 13 years old and I live in Nová Paka. I listen to mix sing. I have got one sister. Her name is Kateřina.

10 Susu "Alice" ♥ Avril ♥ ♥ Alice ♥
♥ Denis ♥ Susu "Alice" Ahoj, já jsem Sára. Kamarádi mi říkají Alice (podle Alice ze ságy Twilight) nebo Susu. Miluju Stmívání (kniha a film). Bydlím v Pecce ale do školy chodím do Nové Paky.  Je mi 13. Ráda sportuji (atletika, kolo). Moje oblíbená zpěvačka je Avril Lavigne a herečka Ashley Greene. ♥ Alice ♥ Ashley Greene  ♥ Avril ♥ ♥ Cullenovi ♥ ♥ friends ♥ ♥ I ♥ Twilight Hi, my name is Susu. My nickname is Alice (Alice in Twilight) or Susu. I love Twilight (book and film). I live in Pecka. I go to school to Nová Paka. I´m 13. I like sport (athletics, bike).

11 ♥< DianQQa/Nessie (12) >♥
♥♥♥☻ Miro Šmajda ☺  ♥♥♥      ♥♥ Honzik Bendig♥♥☺☻      ♥<   DianQQa/Nessie (12)  >♥ Ahoj jsem Diana...kamarádi mi říkají Dianko,Didi,Miki,Didly,Nessie apd... Hi I'm Diana...my friends they call me Dianka,Didi,Miki,Didly,Nessie... A ♫♫♫ Mám moc ráda Avril Lavigne,Denise Lacha,Mira Šmajdu a Honzu Bendiga...Miro byl 2.v Československé SUPERSTAR :)A miluju styl EMO :) I love Avril Lavigne,Denis Lacho,Miro Šmajda a Jan Bendig...Miro was the second in a Czechoslovak superstar :)And I love EMO styl. I...já... I ♥ ROCK!!! ♫♥♫♥        ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀ ♥Avril Lavigne♥ My friends...↑→ ♥☺Denis Lacho☺ ♥

12 MICHAL můj nejoblíbenější zpěvák: Rytmus my favourite singer: Rytmus
nwm co bych o sobě psal asi jen že je mi 13 roků .....a poclouchám hip-hop.... hi ... my name is Michal Im  13 years old..... and I listen to hip-hop

13 Ahoj, jmenuji se Petr. Je mi 12 let.
Bydlím v Nové Pace. Mezi mezi moje zálibi patří fotbal a atletika. Na fotbale  jsem brankař a chytám za 1.FK Nová Paka. Na atletice se specializuji na  výšku a dálkové běhy. Můj nejoblíbeněší film je černý jestřáb sestřelen. Moje  nejoblíbenější knížka je Artemis Fowl a ztracený ostrov. Hi, my name is Peter. I am 12 years old. I live in Nova Paka. Between the mine hobbies include soccer and athletics. On Football I catch as a keeper at new 1.FK Paka. I specialize in Athletics at height jump and distance runs. My favourite movie is  Black Hawk Down. My favorite book is Artemis Fowl and lost island.

14 LUCIE =) TO JSEM JÁ XD IT IS ME XD
Ahoj .. Já jsem Lucka kámošky mi říkají Lilly .Je mi 13 let ... Bydlím v Nové Pace . Mám ráda hudbu ,zvířata  ale ze všeho nejrači jsem se svými kamarády ! Nebo se koukám na můj nejoblíbenější film Angel ... Na té fotce jsem ta v prostředku xD ( tom zeleném ).. Mám 2 starší sestry  a máme 2 psy jménem Denny a Miki ..Mám také pískomila který se jmenuje Annie =) Chodím na Gymnázium do Nové Paky a jsem ze sekundy .... Hello ... I am Lucy , my friends call me Lilly .I am 13 years old ... I live in Nová Paka. I like music, animals but of anything I lik my friends! Or I Watch my  favorit TV programme Angel ... I am in this photo in the middle xD ( I have  green t-shirt ) .. I have two older sisters and we have two dogs are called  Denny and Mki ... I have also hamster is called Annie =) And I study at  Gramar school in Nová Paka and I am in second ....    

15 KAČKA/EDWARD I love my friends :-* To uprostřed sem já
Ahoj,  jmenuji se Kateřina.Je mi 13let.Ve škole mi říkají Edwarde, Edwarda ze stmívání.Bydlím v Nové Pace.Chodím na mažoretky,ráda čtu,chodím do kina.Mám ráda stmívání Harryho Pottera a tak podobně.Mým druhým domovem hned po ČR je Polsko,kde mám část rodiny za kterou každé léto jezdím. Hi,my name is Kateřina.I am 13 years old. In school, my friends call me Edward, Edward from twilight.I live in Nová Paka. I go to the majorettes.I like reading, going to cinema.I like Twilight and Harry Potter and so on.My second home after the CZ is Poland,I have a part of the family in there. We go there every summer. To uprostřed sem já I'm in the middle of it.

16 ADAM "BIZON" Tak to jsem já. Jsem skaut, a tak mám přezdívku bizon. Docela hodně čtu, hlavně Terryho Prachetta, Julese Verna a Jaroslava Foglara. Co se týče hudby, rád poslouchám Beatles, nebo Klasiku. Zajímám se o staré řecko a zvláště o Báje a Pověsti. Ve škole jsem nejlepší v Dějepisu, ale nesnáším němčinu. moje Oblíbené slavné osobnosti jsou René Descartes,Abraham Lincoln a Francis Drake.   Mé oblíbené jídlo je guláš.     Adam "Bison" So that's me. I am a scout, and so I nick bison. Read a lot, especially Terry Prachett, Jules Verne and Jaroslav Foglar. As for music, like listening to the Beatles or classic. I'm interested in ancient Greece, especially the myth and legend. In school I was the best in history, but I hate German. My favorite celebrities are Rene Descartes, Abraham Lincoln and Francis Drake. My favorite food is stew.

17 JMENUJU SE VÍTEK Bydlím v Luženech a je mi 13 let.
    Mezi mé koníčky patří basket (závodně) také hraju na klávesy a chodím na zpěv. Rád hraju air-soft a rád jezdím na koni. Můj nejlepší kamarád je Honza B

18 ♥ÁJA♥ ♥ <-to jsem já!-> ♥ <-this is me! ->
○•Ahoj..Jmenuju se Anežka.Kamarádi mi říkají Ája..Je mi 12 let..Ráda poslouchám písničky a nejradši Green day,Davida Deyla,Keshu,Boba Marleho a taky Alohu from hell..;-)Narozky mám Mam jednu kočku,morče a mam je ráda..:) Bydlím v Hořicích ale chodim do Nové Paky na gympl..Mam ráda Čokoládu a jahody ♥Tak to je něco o mě..x) ○•Hello..My name is Anežka.My friends call me Ája.I m twelve years old.I like listening music and  Green day,David deyl,Kesha,Bob Marley and too Aloha from hell are best :)...My  birthday is on 10th July.I have got one cat,cavy and i like them..:) I live in Hořice but I go to grammar school in Nová Paka..I like Chocolate and strawberies♥So this is something about me..x)                                             I have got ♥blue♥ eyes►                                                                                                             Já mám ♥modré♥ oči►                                                                                  Mmm..Cat's♥                                 •Ke$ha :)                                Mmm.. Kočky♥                                                                                                                       ♥Chocolate♥                                 ->Jan Bendig♥                                    ♥Čokoláda♥  

19 FILIP Já jsem bubeník. Je mi 13náct let. Poslouchám METAL
a skupinu SLIPKNOT            I am a drummer. I'm 13 years old. I listen to METAL and the band Slipknot

20    VERONIKA/BELLA Ahoj, jmenuju se Veronika a je mi 14 let. Chodím na gymnázium v Nové Pace. Mám ráda hudbu, moje kámoše a ráda čtu ;) Mezi moje záliby patří florbal a atletika. xP       Ráda jezdím na kole, lyžích nebo na                 kolečkových bruslích a přitom poslouchám  Green day, Billy Talent nebo Lordy..;)                                                                                                                                                    Hi, my name is Veronika and I am 14 years old.  I go to high school in Nová Paka.  I love music, my friends and I love reading. Among my hobbies are floorball and athletics. I like cycling, skiing or skating.                                                                                                                                                                                    

21 PÁJA/JAZZI =O*... Ahoj já jsem Pavlína. Mám přezdívku Jazzi, protože
ráda čtu ságu Stmívání. Je mi  13 let. Bydlím v Nové Pace a  chodím na gymnázium. Mám ráda koně a chodím do jezdeckého klubu.          xD Moje oblíbená hudba je punk a rock. Moje nejoblíbenější skupina je Blink 182.  Hi my name is Pavlína. My nickname is Jazzi, because I like reading Twilight saga. I'm 13 years old. I live in Nová Paka and I go to gymnazium. I like horses and I attend horse riding club. My favourite music is punk and rock. My favourite group is Blink 182.

22 ELÍÍÍÍÍSEK =O* Ahooojíííík ja jsem Eliška. Moje přezdívka je Quil :-)
ze Stmívání. Je mi 14 let. Bydlím asi 2 km od Kopidlna.  Mám ráda koně, psy a další zvířata. Moje  oblíbený barvy jsou černá, růžová :-D a modrá.  Moje oblíbená hudba je disco a rock. Nejoblíbenější skupina Green day. Hi my name is Eliška. My nickname is Quil in Twilight. I am 14 years old. I live close to Kopidlno. I like hosrses, dogs and next animals. My favourite colors are black, pink and blue.


Stáhnout ppt "INTRODUCTION PŘEDSTAVENÍ SE"

Podobné prezentace


Reklamy Google