Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Křížovka. Český jazyk 31.1.2011 3.+4.+5.ročník maminka mé maminky čarodějné byliny nazýváme malá kobyla je pálí ho dobré město v Čechách s y po B polévka.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Křížovka. Český jazyk 31.1.2011 3.+4.+5.ročník maminka mé maminky čarodějné byliny nazýváme malá kobyla je pálí ho dobré město v Čechách s y po B polévka."— Transkript prezentace:

1 Křížovka

2 Český jazyk 31.1.2011 3.+4.+5.ročník maminka mé maminky čarodějné byliny nazýváme malá kobyla je pálí ho dobré město v Čechách s y po B polévka z ryb je v bytě máme kdo v bytě bydlí, ten ho kráva, ovce, prase jsou zazvonil zvonec a pohádky je TAJENKA: Napiš alespoň tři zástupce ………………………………………….(tajenka), kteří žijí v naší přírodě:

3 Český jazyk 31.1.2011 3.+4.+5.ročník maminka mé maminky babička čarodějné byliny nazýváme býlí malá kobyla je kobylka pálí ho dobré bydlo město v Čechách s y po B Bydžov polévka z ryb je rybí v bytě máme nábytek kdo v bytě bydlí, ten ho obývá kráva, ovce, prase jsou dobytek zazvonil zvonec a pohádky je konec TAJENKA: Napiš alespoň tři zástupce ………………………………………….(tajenka), kteří žijí v naší přírodě:


Stáhnout ppt "Křížovka. Český jazyk 31.1.2011 3.+4.+5.ročník maminka mé maminky čarodějné byliny nazýváme malá kobyla je pálí ho dobré město v Čechách s y po B polévka."

Podobné prezentace


Reklamy Google