Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

 10.1.2011 Trenér Miloslav Beránek: „ Kádr na postup do OP máme“ Plánování nového stadionu  Jak vypadá výstavba nového stadionu a kdy by už temelínští.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: " 10.1.2011 Trenér Miloslav Beránek: „ Kádr na postup do OP máme“ Plánování nového stadionu  Jak vypadá výstavba nového stadionu a kdy by už temelínští."— Transkript prezentace:

1

2  Trenér Miloslav Beránek: „ Kádr na postup do OP máme“ Plánování nového stadionu  Jak vypadá výstavba nového stadionu a kdy by už temelínští mohli hrát na novém hřišti?  Výstavba nového stadionu začne brzy z jara Pokud všechno půjde bez problémů, pokřtíme nový areál asi za rok. Prozatím se bude hrát na hřišti ve Lhotě pod Horama, kde byly postaveny nové kabiny a jsou těsně před kolaudací.   A kolik tedy bude celá výstavba stát celkem?  Celá výstavba areálu v Temelíně bude stát zhruba 20 milionů korun

3

4  Fotbalisté TJ Slavoj Temelín mohou slavit historický úspěch. Po sobotní výhře 3:0 nad týmem z Mokré je již jisté, že si Temelín zahraje příští sezónu Okresní přebor! Na tomto faktu by se ještě mohl částečně podepsat Sokol Neplachov, který po domácí porážce 0:1 s Temelínem podal protest, a protože STK se jím musí v tomto týdnu zabývat, dosud výsledek utkání úředně neschválila. Takže si na oficiální postup musí ještě Temelín počkat.  Fotbalisté pod taktovkou Miloslava Beránka tak konečně ukázali sílu a odhodlání a naplnili tak své ambice, které hlásali ještě před sezónou. "Zápas s týmem z Mokré byl více fotbalový než s Neplachovem", tvrdil po utkání kapitán Temelína, Petr Vornay. Ten si bohužel v poslední utkání nezahrál, kvůli červené kartě v předposledním utkání. "Hráli jsme dobře, hlavně druhý poločas. Nic jsme nepodcenili a postup si zasloužíme". Otázkou zůstává, kdo se do příští sezóny podívá a kdo ne. Někteří hráči totiž hlásí odchod z týmu, některé eliminují dlouhodobá zranění a někteří se vrátí zpět z hostování. Jisté je ale určitě to, že tým, který startoval letošní rok za postupem do OP už od nové sezóny stejný nezůstane. To vše jsou ale dlouhodobé výhledy a momentálně je nejdůležitější fakt, že Temelín postoupil do OP a doufejme, že se v něm příští rok neztratí

5  :27  Potvrzeno, fotbalisté TJ Slavoj Temelín postupují do okresního přeboru! Dnes, 22. června si STK pozvala „na kobereček“ zástupce oddílů Neplachova, Temelína i rozhodčí, kteří tento vypjatý zápas řídili. Důvodem toho setkání, byl protest proti způsobu řízení zápasu rozhodčími. Neplachov byl přesvědčen, že sudí pískal tendenčně v jejich neprospěch. Nedělní souboj rozhodovala trojice sudích J. Buřič, Hora a Churáň. Zápas nakonec skončil výhrou hostů 0:1 a tento fakt je dneškem, jako oficiální výsledek komisí, potvrzen. V konečném součtu se tedy Temelín s náskokem čtyř bodů na druhý Neplachov a celkově tedy s osmačtyřiceti body stává novým a zároveň jediným postupujícím týmem do okresního přeboru.

6

7  :59  Vynikající hráč a dlouholetý kapitán týnské Olympie, Zdeněk Hrdina, byl včera přistižen na tréninku ve Lhotě pod Horami společně s temelínským áčkem! Hráč, jehož fotbalové zkušenosti patří v Týně k nejvyšším, si včera v podvečer zatrénoval s hráči fotbalového klubu TJ Slavoj Temelín. Po nevydařeném angažmá v Německu, se šestatřicetiletý urostlý záložník vrátil do svého klubu FK Olympie Týn nad Vltavou, nyní se však mluví o jeho údajném přestupu do svého rodného Temelína, kde by měl skončit svou fotbalovou kariéru. "Byl by skvělou posilou", shodují se hráči Temelína a zároveň výbornou psychickou zbraní pro všechny. Byť jsou tyto informace nepotvrzené, jeho příchod by se mohl uskutečnit buď do jarní části sezóny nebo až v létě. Zdeněk Hrdina by si tak od nové sezóny mohl zakopat již na nově zrekonstruovaném stadioně.

8

9  Trápení Temelína pokračuje, i přes dobrý výkon zůstaly body v Olešnici 

10

11  V sobotu 7.července 2012 se slavnostně otevřel nový sportovní areál v Temelíně. Pásku přestřihli starosta obce Temelín pan Petr Macháček a jaderná fyzička Dana Drábová. Sportovní areál byl tak oficiálně předán fotbalistům TJ Slavoj Temelín. Poté sehrály kluby Los Cohiňos a Slavoj Temelín exhibiční zápas, kterým tak pokřtili nový trávník

12

13  První trénink mládeže již v úterý  :47  Díky velkému zájmu fotbalistů starších 35 let, byla přihlášena Precis liga nad 35. Temelínský tým odehraje svá utkání pod názvem Š+H Temelín

14

15  Mužstvo Z V R P Skóre Body  1. Nemanice :31 62Nemanice  2. Temelín :48 48  3. Rudolfov "B" :54 48Rudolfov "B"  4. Olešnice :38 41Olešnice  5. Hluboká nad Vltavou "B" :42 40Hluboká nad Vltavou "B"  6. Čtyři Dvory "B" :47 39  7. Loko ČB "B" :59 37Loko ČB "B"  8. Planá :62 35Planá  9. Hrdějovice "B" :74 32Hrdějovice "B"  10. Týn nad Vltavou "B" :51 32Týn nad Vltavou "B"  11. Horní Stropnice :94 29  12. Nové Hodějovice :63 25Nové Hodějovice  13. Srubec :90 22Srubec  14. Neplachov :52 21 Více zde:

16

17  1.B voláááááááá


Stáhnout ppt " 10.1.2011 Trenér Miloslav Beránek: „ Kádr na postup do OP máme“ Plánování nového stadionu  Jak vypadá výstavba nového stadionu a kdy by už temelínští."

Podobné prezentace


Reklamy Google