Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

1. Na slámě ustláno v chlévě má, nikdo si chudoby nevšímá. Lid čeká na krále, na jeho mocný zjev, zatím jim za zády chudý se narodil ten, kdo má královskou.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "1. Na slámě ustláno v chlévě má, nikdo si chudoby nevšímá. Lid čeká na krále, na jeho mocný zjev, zatím jim za zády chudý se narodil ten, kdo má královskou."— Transkript prezentace:

1 1. Na slámě ustláno v chlévě má, nikdo si chudoby nevšímá. Lid čeká na krále, na jeho mocný zjev, zatím jim za zády chudý se narodil ten, kdo má královskou v žilách krev. Jako zrnko hořčičné skromně v ústraní roste Boží království bez uvítání.

2 2. Kdo chudým ze srdce rozdává, nad zlato stokrát víc získává. Snáze se velbloud prý do dveří protáhne, než boháč království Božího dosáhne, s penězi před branou zůstává. Jako zrnko hořčičné skromně v ústraní roste Boží království bez uvítání.

3 3. Více je poslední haléř dát, než z měšců tisíce litovat. Uprostřed marných slov činům se nedaří, láska se musí žít, láska se netváří, není vždy zlato, co leskne se. Jako zrnko hořčičné skromně v ústraní roste Boží království bez uvítání.


Stáhnout ppt "1. Na slámě ustláno v chlévě má, nikdo si chudoby nevšímá. Lid čeká na krále, na jeho mocný zjev, zatím jim za zády chudý se narodil ten, kdo má královskou."

Podobné prezentace


Reklamy Google