Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

1 Soutěž NÁŠ KRAJ 2012. UMĚLECKÁ SOUTĚŽ PRO ŽÁKY A STUDENTY pod záštitou hejtmana Středočeského kraje MUDr. Davida Ratha Téma soutěže: Život v našem kraji.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "1 Soutěž NÁŠ KRAJ 2012. UMĚLECKÁ SOUTĚŽ PRO ŽÁKY A STUDENTY pod záštitou hejtmana Středočeského kraje MUDr. Davida Ratha Téma soutěže: Život v našem kraji."— Transkript prezentace:

1 1 Soutěž NÁŠ KRAJ 2012

2 UMĚLECKÁ SOUTĚŽ PRO ŽÁKY A STUDENTY pod záštitou hejtmana Středočeského kraje MUDr. Davida Ratha Téma soutěže: Život v našem kraji (lidé, mezilidské vztahy, život v rodině, ve škole, ve sportovním oddíle, s přáteli apod.) Krásy našeho kraje (příroda, kulturní památky, oblíbená místa apod.)

3 3 KATEGORIE Kategorie A 1. stupeň základních škol (s ohledem na náročnost zadání byla doporučena účast dětí až od 3. třídy) Kategorie B 2. stupeň základních škol, případně stejná věková kategorie na víceletých gymnáziích Kategorie C Studenti středních škol a učilišť, případně stejná věková kategorie na víceletých gymnáziích

4 4 OBLASTI SOUTĚŽE Literární Fotografická Výtvarná Krátké video Vlastní hudební tvorba

5 5 LITERÁRNÍ OBLAST Libovolný žánr, např. povídka, úvaha, dopis, báseň apod. maximálně do pěti stran textu formátu A4. FOTOGRAFICKÁ OBLAST Fotografie v digitální podobě ve formátu JPG, minimální požadovaná velikost fotografií je 1600 x 1200 pixelů, maximální velikost 3200 x 2400 pixelů. Maximální velikost souboru 4MB.

6 6 VÝTVARNÁ OBLAST Kresba, malba, počítačová grafika. Výtvarné dílo dvojrozměrné. Doporučený formát A3. Největší přípustný formát bude A2. KRÁTKÉ VIDEO Krátký videoklip s délkou max. 1 minuta. VLASTNÍ HUDEBNÍ TVORBA Vlastní hudební nahrávka v délce max. 4 minuty. Jednotlivci i hudební uskupení.

7 7 DŮLEŽITÉ INFORMACE Ke každému dílu musí být přiložena „průvodka k dílu“: 1. Jméno a příjmení autora 2. název díla (případně stručný popis s komentářem či poznámkou) 3. třída 4. kategorie 5. název školy 6. kontaktní osoba (jméno, příjmení, telefon, , poštovní adresa) Každý účastník se může do soutěže zapojit vždy jedním svým originálním dílem v každé soutěžní oblasti. Vyřazena budou díla v rozporu s právními předpisy ČR (zejména autorským zákonem) a běžnými etickými kritérii. Oceněné práce budou prezentovány formou výstav, informačních brožur, DVD nosičů. Díla se autorům nevracejí a budou použita v rámci prezentace a propagace soutěže a Středočeského kraje. Každý účastník vyplní a podepíše „průvodku k dílu“, která je přiložena v propozicích.

8 8 ZASÍLÁNÍ VLASTNÍ TVORBY DO SOUTĚŽE Svou vlastní tvorbu zasílejte do 30. června Oblast fotografická, literární na v kopii na 2. Oblast krátké video, vlastní hudební tvorba na v kopii na nebo poštou na libovolném elektronickém nosiči na adresu KÚSK, Odbor školství a sportu, Zborovská 11, Praha 5. Obálku označte textem „Soutěž Náš kraj – 3. Oblast výtvarná na adresu KÚSK, Odbor školství a sportu, Zborovská 11, Praha 5. Obálku označte textem „Soutěž Náš kraj – neotevírat“

9 9 HODNOCENÍ PRACÍ Práce budou hodnotit komise složené z odborníků v dané oblasti, pedagogů ZUŠ a SVČ a odborné veřejnosti. Hodnocení bude probíhat v průběhu měsíců července a srpna Komise ocení deset nejlepších prací v každé kategorii a soutěžní oblasti.

10 10 CENY Ceny obdrží deset nejlepších prací v každé kategorii a soutěžní oblasti. 1.místo – Notebook 2.místo – iPod 3.místo – Mobilní telefon 4. – 10.místo – věcné ceny

11 11 SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže se uskuteční v druhé polovině září Datum, místo a čas bude upřesněn v průběhu měsíce srpna a oceňovaným oznámen do 15. září 2012.

12 12 PŘEJEME VŠEM HODNĚ ÚSPĚCHŮ A PŘÍJEMNĚ STRÁVENÝ ČAS PŘI TVORBĚ SVÉHO DÍLA


Stáhnout ppt "1 Soutěž NÁŠ KRAJ 2012. UMĚLECKÁ SOUTĚŽ PRO ŽÁKY A STUDENTY pod záštitou hejtmana Středočeského kraje MUDr. Davida Ratha Téma soutěže: Život v našem kraji."

Podobné prezentace


Reklamy Google