Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Popis projektu Termín realizace projektu: březen 2011 Cílová skupina: Žáci 4. a 5. tříd Použitý titul: Lindgren, Astrid: Pipi Dlouhá punčocha. 8. rozšíř.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Popis projektu Termín realizace projektu: březen 2011 Cílová skupina: Žáci 4. a 5. tříd Použitý titul: Lindgren, Astrid: Pipi Dlouhá punčocha. 8. rozšíř."— Transkript prezentace:

1

2 Popis projektu Termín realizace projektu: březen 2011 Cílová skupina: Žáci 4. a 5. tříd Použitý titul: Lindgren, Astrid: Pipi Dlouhá punčocha. 8. rozšíř. vyd. Praha : Albatros, 2010. 242 s. ISBN 978-80-00-02451-6. Týdenní aktivity: Tvůrčí psaní, aneb, Dokonči příběh Čtení s porozuměním Příběh v obrázcích Dramatizace textu Forma práce: Pracovní listy Pro účely projektu bylo vytvořeno vlastní logo, které je na úvodním snímku.

3 Účastnický list a pracovní listy

4 Tvůrčí psaní, aneb,Dokonči příběh Pracovní list obsahuje úryvek z úvodní kapitoly, po přečtení jej děti dokončují podle vlastní fantazie. Doplňková aktivita: Seznámení s postavami příběhu a jejich výtvarné ztvárnění.

5

6 Čtení s porozuměním K vybranému úryvku z knihy jsou vytvořeny otázky a úkoly, které sledují, zda dítě textu porozumělo. Doplňková aktivita: Výroba Pipi Dlouhé punčochy.

7

8 Příběh v obrázcích Převod oblíbené kapitoly do komiksové podoby. Promítání filmové podoby příběhu a porovnání s knižní.

9

10 Dramatizace textu Vymyslet scénáře ke dvěma vybraným kapitolám z knihy Pipi Dlouhá punčocha. Divadelní představení proběhlo v rámci Noci s Andersenem.

11

12 ZŠ Ostrava – Hrabůvka, Provaznická 64 příspěvková organizace Školní informační centrum Autor projektu: „Kniha je můj kamarád 2“: Bc. Romana Ráblová E-mail: RablovaR@seznam.cz


Stáhnout ppt "Popis projektu Termín realizace projektu: březen 2011 Cílová skupina: Žáci 4. a 5. tříd Použitý titul: Lindgren, Astrid: Pipi Dlouhá punčocha. 8. rozšíř."

Podobné prezentace


Reklamy Google