Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Více informací na: Projekty sdružení CzechInno na podporu inovačního podnikání David Kratochvíl Seminář Inovační potenciál ČR Praha, 8.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Více informací na: Projekty sdružení CzechInno na podporu inovačního podnikání David Kratochvíl Seminář Inovační potenciál ČR Praha, 8."— Transkript prezentace:

1 Více informací na: Projekty sdružení CzechInno na podporu inovačního podnikání David Kratochvíl Seminář Inovační potenciál ČR Praha,

2 Sdružení CzechInno Jsme tvůrci unikátního systému projektů pro prezentaci inovací a na podporu inovačního podnikání. Propojujeme podnikatele, veřejnou správu, výzkumné organizace a akademickou sféru s cílem získání přidané hodnoty ze vzájemné spolupráce. Jsme součástí Systému inovačního podnikání v ČR. Prohlubujeme B2B spolupráci v oblasti inovací. 800 účastníků mediálně zasažených lidí 500 účastníků mediálně zasažených lidí 200 účastníků mediálně zasažených lidí Přehlídka informací a kontaktů pro mezinárodní obchod Festival chytrého a inovativního přístupu k podnikání Oceňování inovativních počinů v českém podnikání Organizujeme projekty v oblasti podpory inovací a inovativního přístupu k podnikání:

3 Smart Business Festival / 2. ročník, Praha, Představení inovativních řešení pro zefektivnění podnikání v oblastech: · Materiální a lidské zdroje · ICT řešení · Nové technologie · Digitalizace · Nové přístupy Speciální téma Smart Business Festivalu 2016: PRŮMYSL 4.0 · Marketing · Logistika · Finance · Služby · Poradenství Festival chytrého podnikání shromažďuje „smart“ řešení podnikatelských potřeb na jednom místě a předkládá je českým firmám, aby si z nich vybraly ta, která využijí při svém podnikání.

4 FestivalExportu.cz / 5. ročník, Praha, 14. – Podpora exportních aktivit českých firem Prohlubování mezinárodní obchodní spolupráce Sdílení aktuálních informací a kontaktů potřebných pro export Výměna exportních best practices Představení obchodních a kulturních zvyklostí atraktivních exportních destinací Festivalu Exportu CZ 2016 se zúčastnilo více než 800 účastníků ze 45 zemí světa z nichž 32 se na akci aktivně prezentovalo prezentaceinformacenetworking

5 Vizionáři / 6. ročník, Praha, Představujeme a oceňuje české autory inovačních produktů Sdílíme inovační best practices Popularizujeme v médiích inovace a výsledky výzkumu a vývoje Komercializujeme inovativní produkty Zvyšujeme konkurenceschopnost firem Za dosavadních 5 ročníků projektu oceněno celkem 36 inovativních počinů českých firem s významným technologickým, sociálním a/nebo ekonomickým přínosem Ukazujeme, že české firmy mají mezi sebou Vizionáře!

6 Více informací na: Kybernetická revoluce aneb Průmysl 4.0. v praxi REGIONÁLNÍ AKCE Přednášky a workshopy – Tematický networking – Sebehodnocení digitální zralosti firmy - Praktické ukázky dobré praxe

7 Více informací na: Koncept regionálních akcí Cílem série regionálních akcí bude: Podpořit české firmy v regionech v edukaci, přijetí a implementaci principů „Průmyslu 4.0“ jako reakce na 4. průmyslovou (kybernetickou, robotickou) revoluci do firemní praxe Ukázat v expoziční sekci a při návštěvě ve firemním provozu praktické aspekty a výhody zavádění prvků kybernetiky a robotiky do běžného firemního života Upozornit na hrozby, které s digitalizací firemních provozů souvisí a současně i nabídnout konstruktivní řešení rizik Propagovat prostřednictvím sdílení best practices firmy, které mohou být vzorem ostatním Sekundárně informovat o možném využívání modelu pro sebehodnocení digitální zralosti firem Připraveno pro Průmysl 4.0, který vyvinuli a implementují partneři sdružení CzechInno.

8 Více informací na: Programové schéma Přednášková sekce – přednášky firem a institucí spojené s tematikou implementace Průmyslu 4.0; Evaluační model Připraveno pro Průmysl 4.0; Expoziční sekce – prezentace firem a institucí spojených s tématem Průmyslu 4.0 přímo v místě konání akcí; B2B Industry 4.0 Matchmaking – možnost ojedinělého tematického sdílení zkušeností a kontaktů mezi účastníky akcí; Návštěva ve firmě – návštěva provozu firmy, která je regionálním technologickým leaderem odpoledne po hlavní přednáškové sekci akcí; Regionální focus

9 Více informací na: Lokace Úvodní akce – Praha, 2. den Smart Business Festivalu 2016, Regionální akce Západ – Plzeň (Plzeňský a Karlovarský kraj), Regionální akce Východ – Hradec Králové (Královéhradecký a Pardubický kraj), leden 2017 Regionální akce Sever – Liberec (Ústecký a Liberecký kraj), únor 2017 Regionální akce Jih – České Budějovice (Jihočeský kraj a Vysočina), březen 2017 Regionální akce Morava – Brno (Jihomoravský a Zlínský kraj), duben 2017 Regionální akce Slezsko – Olomouc (Olomoucký a Moravskoslezský kraj), květen 2017

10 DĚKUJI ZA VAŠI POZORNOST David Kratochvíl, MBA předseda řídicího výboru M: E: CzechInno, z.s.p.o. Dukelských hrdinů 29/471, Praha 7 E:


Stáhnout ppt "Více informací na: Projekty sdružení CzechInno na podporu inovačního podnikání David Kratochvíl Seminář Inovační potenciál ČR Praha, 8."

Podobné prezentace


Reklamy Google