Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

KTV PRŽNO Březen 2016. Podněty a připomínky k obsahu sdělení v KTV můžete zasílat na mailovou adresu: případně telefonicky na č. 723 303.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "KTV PRŽNO Březen 2016. Podněty a připomínky k obsahu sdělení v KTV můžete zasílat na mailovou adresu: případně telefonicky na č. 723 303."— Transkript prezentace:

1 KTV PRŽNO Březen 2016

2 Podněty a připomínky k obsahu sdělení v KTV můžete zasílat na mailovou adresu: případně telefonicky na č či osobně na administrátora prezentací, starostu Petra Provozovatelem televizního programu KTV Pržno je TKR Jašek, s.r.o., Nádražní 628, Rožnov pod Radhoštěm, IČ Orgánem dohledu nad provozováním televizního vysílání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání, Praha.

3 Program KTV Naši jubilanti Svoz odpadů v březnu Kulturní komise pořádá Čaj o páté o půl páté - pozvánka Klub seniorů – březnové pozvánky Pozvánka na přednášku Beseda s cestovatelem Františkem Mamulou (Srí Lanka)

4 Březnoví oslavenci V březnu oslaví svá výročí tito spoluobčané: pan Otakar Adamec65 let pan Vladislav Trebula55 let paní Marie Stavárková50 let Vážení jubilanti, přejeme Vám hodně zdraví, pohody a elánu do dalších let. OÚ Pržno

5 Svoz odpadů v březnu Sklo – ve čtvrtek dle vytíženosti Plasty - ve středu dle vytíženosti Papír - ve čtvrtek dle vytíženosti Komunální odpad - ve středu 9. a Děkujeme za zodpovědný přístup. OÚ Pržno

6 Kulturní komise pořádá pro všechny věkové kategorie interaktivní prohlídku Světa techniky v Ostravě – Vítkovicích. Termín: 5. březen 2016 Odjezd v 12,30 hod. od nádraží ČD Pržno, příjezd do 18,00 hod. Autobus hradí OÚ Pržno, Program prohlídky se vstupným dle vlastního výběru hradí každý individuálně ( více info na ).www.dolnivitkovice.cz Závazné přihlášky pouze do na SMS p. Gnidová ( ) Kapacita autobusu je 45 míst

7 Klub seniorů – březnové pozvánky Pozvánka Výbor klubu zve své členy na pravidelné setkání, které se bude konat v pondělí 7. března 2016 od hodin v sále Občanského centra Pržno. Na programu bude přednáška na téma „Stres“, která je určena i pro širší veřejnost. Čaj o páté Klub seniorů společně s Kulturní a sportovní komisí obce Pržno, pořádá v sobotu 12. března 2016 akci s názvem Čaj o páté, avšak nutno podotknout, že začíná již v 16.30hod., a to v sále Občanského centra Pržno. Zvány jsou všechny generace občanů naší obce. Připravena bude také tombola. Vstupné činí 30,- Kč

8 Klub seniorů – březnové pozvánky Návštěva kina Filmové představení BIO SENIOR ve Frýdlantu nad Ostravicí se koná ve čtvrtek od hodin. Přesné datum konání bude zveřejněno v březnovém Mikroregionu. Vítání jara Klub seniorů a Zš a MŠ Pržno Vás zvou na tradiční VÍTÁNÍ JARA s utopením Morany. Konat se bude v pondělí 21.března Sraz účastníků je ve hod. na parkovišti před Občanským centrem Pržno.

9 P O Z V Á N K A N A P Ř E D N Á Š K U Srdečně zveme všechny občany na přednášku s tématem: „ Když nás trápí skličující myšlenky aneb prevence deprese“, která se koná v pondělí 7. března v 15 hodin v kulturní místnosti OC Pržno.

10 Čaj o páté o půl páté - pozvánka Klub seniorů společně s Kulturní a sportovní komisí obce Pržno, pořádá v sobotu 12. března 2016 akci s názvem Čaj o páté, avšak nutno podotknout, že začíná již v 16.30hod., a to v sále Občanského centra Pržno. Zvány jsou všechny generace občanů naší obce. Připravena bude také tombola. Vstupné činí 30,- Kč Program : - melodie 70 a 80 let -povídání o orientu a čaji -vystoupení břišních tanečnic - skupina Daisis - něco dobrého k pití i zakousnutí - taneční vystoupení - Charleston -pěkná i veselá tombola Srdečně zvou senioři a KK v Pržně. předprodej p.Zemanová mob

11 Cestujeme po Srí Lance – pozvánka na besedu Zajímá vás, jak vypadá život na Srí Lance čtyři roky po tsunami? Tak to si nenechte ujít přednášku, kterou pořádá Obec Pržno spolu s cestovatelem, dobrodruhem a spisovatelem Františkem Mamulou z Frýdku-Místku, jenž je častým hostem Českého rozhlasu Ostrava a Olomouc. Přednáška, která bude plná zajímavého povídání a doplní ji i fotografie. Konat se bude ve středu 16. března v hodin v prostorách Občanského centra. Srdečně zveme širokou veřejnost.


Stáhnout ppt "KTV PRŽNO Březen 2016. Podněty a připomínky k obsahu sdělení v KTV můžete zasílat na mailovou adresu: případně telefonicky na č. 723 303."

Podobné prezentace


Reklamy Google