Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jak se obléct na koncert? Reggae JA ZZ Rock Klasická hudba Folklor Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace Jana.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jak se obléct na koncert? Reggae JA ZZ Rock Klasická hudba Folklor Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace Jana."— Transkript prezentace:

1 Jak se obléct na koncert? Reggae JA ZZ Rock Klasická hudba Folklor Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace Jana Karkošková

2 ReggaeReggae Nejdřív navštiv kadeřnický salon a nech si udělat DREDY. Pak nasaď háčkovanou ZELENOŽLUTOČERVENOU čepici.

3 JazzJazz Zajdi mrknou na hodiny tance. K jazzu totiž patří tanec Charleston. Pozorně se dívej na tanečnice a inspiruj se jejich modely. Pánové, vy na sebe „hoďte“ oblek a jestli umíte hrát na trumpetu, rozhodně ji nenechávejte doma.

4 Když venku uvidíš GRAFFITY, určitě tam najdeš i nějakou upoutávku na koncert. Oblékni se velmi pohodlně, protože možná budeš tančit Breakdance.

5 Country Nech si narůst knír, vytáhni kytaru, obuj KOVBOJSKÉ boty, nasaď klobouk a namiř si to na Country koncert nebo bál! Holky samozřejmě bez kníru.

6 Klasická hudba Dirigent bude mít v ruce taktovku a na sobě frak. Tobě postačí SMOKING s motýlkem. Dámy si oblečou ŠATY. Nemusí být dlouhé, ale určitě zvolte tmavší barvy.

7 PunkPunk Cílem punkerů bylo šokovat ostatní. V drogérii kup tužidlo a smývatelnou barvu na vlasy, aby sis mohl vykouzlit ČÍRO. Holky, nebojte se extravagance.

8 Rock Když se oblečeš do džínů a trička s potiskem, určitě nic nezkazíš. Holky, líčení trochu výraznější. Základem jsou dlouhé řasy a černá linka okolo očí.

9 Folklor Až budeš doprovázet babičku na folklor, pěkně se obleč. Ideální by byl lidový kroj, ale postačí sukně či kalhoty.

10 Použité zdroje Charleston. In: Wikipedia: the free encyclopedia [online]. San Francisco (CA): Wikimedia Foundation, [cit ]. Dostupné z: Jazzový trumpetista. In: Wikipedia: the free encyclopedia [online]. San Francisco (CA): Wikimedia Foundation, [cit ]. Dostupné z: Rasta. In: Wikipedia: the free encyclopedia [online]. San Francisco (CA): Wikimedia Foundation, [cit ]. Dostupné z: Hip hop. In: Wikipedia: the free encyclopedia [online]. San Francisco (CA): Wikimedia Foundation, [cit ]. Dostupné z: Breakdance. In: Wikipedia: the free encyclopedia [online]. San Francisco (CA): Wikimedia Foundation, [cit ]. Dostupné z: Grafit. In: Wikipedia: the free encyclopedia [online]. San Francisco (CA): Wikimedia Foundation, [cit ]. Dostupné z: 29_Calle_de_la_Bolsa_Madrid_anagoria.JPGhttp://commons.wikimedia.org/wiki/File: _Calle_de_la_Bolsa_Madrid_anagoria.JPG Punks. In: Wikipedia: the free encyclopedia [online]. San Francisco (CA): Wikimedia Foundation, [cit ]. Dostupné z: Bleach hawk. In: Wikipedia: the free encyclopedia [online]. San Francisco (CA): Wikimedia Foundation, [cit ]. Dostupné z: Country style [online] [cit ]. Dostupné z: Hopes. In: Wikipedia: the free encyclopedia [online]. San Francisco (CA): Wikimedia Foundation, [cit ]. Dostupné z: Rusava. In: Wikipedia: the free encyclopedia [online]. San Francisco (CA): Wikimedia Foundation, [cit ]. Dostupné z:


Stáhnout ppt "Jak se obléct na koncert? Reggae JA ZZ Rock Klasická hudba Folklor Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace Jana."

Podobné prezentace


Reklamy Google