Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Základní škola a Mateřská škola, Baška, p. o. Baška 137, 739 01 Baška Ilustrace Vladimíra Jiránka Anotace: Seznámení s ilustracemi Vladimíra Jiránka Vzdělávací.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Základní škola a Mateřská škola, Baška, p. o. Baška 137, 739 01 Baška Ilustrace Vladimíra Jiránka Anotace: Seznámení s ilustracemi Vladimíra Jiránka Vzdělávací."— Transkript prezentace:

1 Základní škola a Mateřská škola, Baška, p. o. Baška 137, Baška Ilustrace Vladimíra Jiránka Anotace: Seznámení s ilustracemi Vladimíra Jiránka Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Autor: Mgr. Vladimíra Teperová Ověření ve výuce : , 4.třída Vyučovací předmět: Čtení a literární výchova Číslo materiálu: VY_32_INOVACE_08_Čj

2 ZŠ a MŠ Baška př. org Baška 137 Práce zpracovaná v rámci projektu:

3

4

5 - karikaturista, ilustrátor, kreslíř, scenárista a režisér animovaných filmů. Charakteristickou je pro něj jednoduchá linka. Je také autorem obrázků v počítačové hře Expedice na divnou planetu..

6 Filmy: Bob a Bobek – králíci z klobouku Pat a Mat Knihy: Bob a Bobek v létajícím klobouku Bob a Bobek Pat a Mat dokážou všechno Bob a Bobek, králíci z klobouku

7

8

9

10

11 [cit ]. Portrét V. Jiránka,Hynek Glos::http://www.hynekglos.cz/fotogalerie.asp?pg=23 Vladimír Jiránek. In: Wikipedia: the free encyclopedia [online]. San Francisco (CA): Wikimedia Foundation, [cit ]. Dostupné z: Bob a Bobek:http://vera-tydlitatova.eblog.cz/bob-a-bobek-s-kytici Pat a Mat: Pat a Mat doma:


Stáhnout ppt "Základní škola a Mateřská škola, Baška, p. o. Baška 137, 739 01 Baška Ilustrace Vladimíra Jiránka Anotace: Seznámení s ilustracemi Vladimíra Jiránka Vzdělávací."

Podobné prezentace


Reklamy Google