Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Žádná skupinová cvičení :) :(. :) :( Věříme, že když si na sebe najdete čas, potřebujete si popovídat a dobře se najíst. Kurz je neziskový, takže to hlavní,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Žádná skupinová cvičení :) :(. :) :( Věříme, že když si na sebe najdete čas, potřebujete si popovídat a dobře se najíst. Kurz je neziskový, takže to hlavní,"— Transkript prezentace:

1 žádná skupinová cvičení :) :(

2 :) :( Věříme, že když si na sebe najdete čas, potřebujete si popovídat a dobře se najíst. Kurz je neziskový, takže to hlavní, co platíte, je osm večeří :) Vtipné promluvy přinesou mnoho praktických principů, příběhů ze života, nečekaných statistik i inspirativních nápadů. Kurz je založen na křesťanských principech, ale je určen i párům z necírkevního prostředí. Britští autoři kurzů, manželé Leeovi, mají 4 děti a tyto kurzy už pořádají přes 20 let, rozšířili je na 6 500 míst ve 120 zemích. Chceme, abyste se u svých stolků při svíčkách cítili jako na rande. Osvětlení, květina, obsluha, káva a zákusek – je to Váš večer! Jádrem večera jsou cvičení v příručkách, která Vás povedou k hlubší diskusi pouze ve dvou o tématech, na která ve spěchu všedního dne nezbývá čas. Respektujeme Vaše soukromí, o svém vztahu nemusíte nikomu nic říkat.

3 Nejen večeře, ale i káva a moučník – jako na rande. Krátké a praktické promluvy přinesou praktické nápady, mnoho osobních příkladů i citátů slavných. Kurz je založen na křesťanských principech, ale je vhodný pro každý pár. Vedoucí Pavel a Míla jsou manželé 7 let, živí se jako lektor, učitel a prodavačka a dělají tento kurz zdarma – platíte jen jídlo, příručky a náklady na topení. Při svíčkách u stolků pro dva budete jako na rande. Jádrem večera je diskuze vás dvou nad daným tématem. Respektujeme Vaše soukromí, nemusíte nikomu o sobě nic sdělovat. :) :(:(


Stáhnout ppt "Žádná skupinová cvičení :) :(. :) :( Věříme, že když si na sebe najdete čas, potřebujete si popovídat a dobře se najíst. Kurz je neziskový, takže to hlavní,"

Podobné prezentace


Reklamy Google