Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ANOTACE Šablona: ICT2-3-56 Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: Český jazyk a literatura Tematický okruh: Jazyková výchova.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ANOTACE Šablona: ICT2-3-56 Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: Český jazyk a literatura Tematický okruh: Jazyková výchova."— Transkript prezentace:

1

2 ANOTACE Šablona: ICT2-3-56 Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: Český jazyk a literatura Tematický okruh: Jazyková výchova Anotace Žák poznává grafické znázornění dlouhých a krátkých slabik, dělení slov na slabiky Autor: Mgr. Kateřina Brandejsová Jazyk :Čeština Očekávaný výstup: rozlišuje zvukovou a grafickou podobu slova, člení slova na hlásky, odlišuje dlouhé a krátké samohlásky Speciální vzdělávací potřeby - žádné - Klíčová slova : krátké a dlouhé slabiky, grafické znázornění, dělení na slabiky Druh učebního materiálu :Pracovní list, ppt. prezentace Druh interaktivity: aktivita Cílová skupina : Žák Stupeň a typ vzdělávání: základní vzdělávání – první stupeň- první období Typická věková skupina: 6-7 let Celková velikost: – 156kB-soubor ppt.

3 Kdo se po kom opičí Jan Vodňanský Básničku rozděl čarami na slabiky, vyznač počty slabik.

4 Kdo se po kom opičí Pejsek mňouká na Čičí Medvěd skáče o tyči Pudl chodí k holiči Před zrcadlem opice Zkoušejí si čepice Malují si obličej Po lidech se opičej 11113

5 VODŇANSKÝ, Jan. Kampak chodí labutě. Vyd. 1. Ilustrace Alois Mikulka. Praha: ŠEL, 1999, 70 s. S úsměvem. ISBN 80- 902-4602-8.


Stáhnout ppt "ANOTACE Šablona: ICT2-3-56 Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: Český jazyk a literatura Tematický okruh: Jazyková výchova."

Podobné prezentace


Reklamy Google