Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Určeno pro ty z vás, kteří …….no, řekněme …….. mají něco okolo 30 let!!!!!

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Určeno pro ty z vás, kteří …….no, řekněme …….. mají něco okolo 30 let!!!!!"— Transkript prezentace:

1

2 Určeno pro ty z vás, kteří …….no, řekněme …….. mají něco okolo 30 let!!!!!

3 Nedávno mi můj lékař stanovil diagnózu: Nedávno mi můj lékař stanovil diagnózu: D.P.P.V.V. = deficitní poruchy paměti vyvolané věkem. = deficitní poruchy paměti vyvolané věkem.

4 Člověku se pak stává:

5 Rozhodnu se umýt si auto. Jdu ke dveřím a přitom si všimnu, že na stole leží dnešní pošta. No dobře, dřív než si umyji auto, podívám se, kdo mi píše. Nechám klíče ležet na stole,………

6 …… vyhodím poštu, která mne nezajímá a přitom si všimnu, že je plný koš na odpadky. …… vyhodím poštu, která mne nezajímá a přitom si všimnu, že je plný koš na odpadky. Srovnám si účty a bankovní výpisy do psacího stolu a vyprázdním koš. Když už jsem ale otevřel tu zásuvku psacího stolu ….. Srovnám si účty a bankovní výpisy do psacího stolu a vyprázdním koš. Když už jsem ale otevřel tu zásuvku psacího stolu …..

7 …….mohl bych vlastně hned …….mohl bych vlastně hned vystavit šeky na zaplacení účtů. vystavit šeky na zaplacení účtů. Kde je šeková knížka? Kde je šeková knížka? A do prdele!!!! A do prdele!!!! Už je v ní jen jeden šek. Už je v ní jen jeden šek. Další zásobu šeků mám ….. Další zásobu šeků mám …..

8 v druhé zásuvce psacího stolu. v druhé zásuvce psacího stolu. Aha, tady na stole stojí sklenice s džusem, kterého jsem se zrovna chtěl napít. Aha, tady na stole stojí sklenice s džusem, kterého jsem se zrovna chtěl napít. Budu hledat další šeky, ale napřed musím postavit tu sklenici jinam, je příliš blízko u počítače. Budu hledat další šeky, ale napřed musím postavit tu sklenici jinam, je příliš blízko u počítače.

9 No jo, ale to už ten džus můžu dát rovnou do ledničky, stejně už pěkně zteplal. No jo, ale to už ten džus můžu dát rovnou do ledničky, stejně už pěkně zteplal. Jdu směrem ke kuchyni a vidím, že květiny potřebují zalít. Jdu směrem ke kuchyni a vidím, že květiny potřebují zalít. Postavím sklenici s džusem na stolek u kuchyně a …… juchů!!! Postavím sklenici s džusem na stolek u kuchyně a …… juchů!!! Tady jsou ty brýle, které jsem hledal celé dopoledne!!! Tady jsou ty brýle, které jsem hledal celé dopoledne!!!

10 Ty bych měl raději hned uklidit. Ty bych měl raději hned uklidit. Pak naplním konvici vodou a napojím své žíznivé květiny. Pak naplním konvici vodou a napojím své žíznivé květiny. Sakra! Někdo nechal ležet v kuchyni dálkové ovládání a já se mohl včera uhledat, když jsem se chtěl dívat na televizi. Raději je dám hned tam, kam patří. Sakra! Někdo nechal ležet v kuchyni dálkové ovládání a já se mohl včera uhledat, když jsem se chtěl dívat na televizi. Raději je dám hned tam, kam patří.

11 Trochu zaliji ty květiny – sakra, polil jsem podlahu, ale to hned uklidím – hodím dálkové ovládání na kanape a jdu k domovním dveřím …. Trochu zaliji ty květiny – sakra, polil jsem podlahu, ale to hned uklidím – hodím dálkové ovládání na kanape a jdu k domovním dveřím …. a přitom celou dobu myslím na to …. a přitom celou dobu myslím na to ….

12 Co jsem to vlastně chtěl celou dobu udělat ?????????????????? Co jsem to vlastně chtěl celou dobu udělat ??????????????????

13

14 Na konci dne: Na konci dne: auto je špinavé, účty jsou nezaplacené, auto je špinavé, účty jsou nezaplacené, sklenice s džusem stojí na stolku vedle kuchyně, sklenice s džusem stojí na stolku vedle kuchyně, mé květiny mají málo vody a zřejmě nepřežijí,…… mé květiny mají málo vody a zřejmě nepřežijí,……

15 ……. v šekové knížce je pořád jen jeden šek ……. v šekové knížce je pořád jen jeden šek a ať dělám co dělám, nemůžu najít klíče od auta!! ať dělám co dělám, nemůžu najít klíče od auta!! Když mi dojde, že se mi vlastně za celý den nepovedlo nic dodělat, jsem velmi překvapen – vždyť jsem celý den pořád pracoval!!!! Když mi dojde, že se mi vlastně za celý den nepovedlo nic dodělat, jsem velmi překvapen – vždyť jsem celý den pořád pracoval!!!!

16 Musím tedy konstatovat, že D.P.P.V.V. Musím tedy konstatovat, že D.P.P.V.V. je velmi těžká a závažná choroba. Zkusím si pobrouzdat po Internetu, jestli tam o tom něco neobjevím. je velmi těžká a závažná choroba. Zkusím si pobrouzdat po Internetu, jestli tam o tom něco neobjevím. Napřed se ale mrknu, jestli mi někdo náhodou neposlal email …. Napřed se ale mrknu, jestli mi někdo náhodou neposlal email ….

17 Máš stejné problémy ??????? Máš stejné problémy ??????? Prosím předej toto poselství emailem všem, které znáš, protože…. Prosím předej toto poselství emailem všem, které znáš, protože…. já už si nepamatuji, komu jsem je poslal !!!!!!!! já už si nepamatuji, komu jsem je poslal !!!!!!!! Děkuji !!! Děkuji !!!


Stáhnout ppt "Určeno pro ty z vás, kteří …….no, řekněme …….. mají něco okolo 30 let!!!!!"

Podobné prezentace


Reklamy Google