Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Horní Česká 15, Znojmo EU peníze školám Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.1044 Název projektu:

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Horní Česká 15, Znojmo EU peníze školám Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.1044 Název projektu:"— Transkript prezentace:

1 Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Horní Česká 15, Znojmo EU peníze školám Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.1044 Název projektu: Inovace výuky v PrŠ Horní Česká Šablona - název/číslo: V/2 Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji odborných kompetencí žáku středních škol Zpracoval: Mgr. Alena Vavroušková Předmět: Ruční práce a pracovní cvičení Název produktu: Hvězdy z papírových ruliček Číslo produktu: VY_52_INOVACE_01_17 Použito: 22.11.2013 Třída: PrŠ1 notace: Žáci se naučí z papírových ruliček vyrábět hvězdy. Procvičují jemnou motoriku

2 Hvězdy z papírových ruliček

3 Budeme potřebovat: Papírové ruličky Tavnou pistoli

4 Vezmeme si jednu ruličku a na třikrát ji přehneme tak aby z ní byl po spojení trojúhelník, spoje není potřeba lepit stačí je do sebe zasunovat. Vezmeme si jednu ruličku a na třikrát ji přehneme tak aby z ní byl po spojení trojúhelník, spoje není potřeba lepit stačí je do sebe zasunovat.

5 Uděláme si dva trojúhelníky, které položíme přes sebe a tavnou pistolí je k sobě přilepíme. Uděláme si dva trojúhelníky, které položíme přes sebe a tavnou pistolí je k sobě přilepíme.

6 Ke vzniklé hvězdičce přilepíme další roličku, kterou omotáváme okolo hvězdičky Ke vzniklé hvězdičce přilepíme další roličku, kterou omotáváme okolo hvězdičky

7 Roličku kterou omotáváme napojujeme tak že konec jedné nasuneme do další a tak dále dokud potřebujeme roličku k omotávání hvězdy. Roličku kterou omotáváme napojujeme tak že konec jedné nasuneme do další a tak dále dokud potřebujeme roličku k omotávání hvězdy.

8 Když máme hotovo konec přilepíme k hvězdě. Nakonec můžeme hvězdičku ozdobit.

9 Tak a máme hotovo.

10 Zdroje: Galerie - PowerPoint - klipart - barevná schémata - barevná schémata - animační schémata - animační schémata Vlastní fotografie


Stáhnout ppt "Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Horní Česká 15, Znojmo EU peníze školám Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.1044 Název projektu:"

Podobné prezentace


Reklamy Google