Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Tento Digitální učební materiál vznikl díky finanční podpoře EU- OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Není –li uvedeno jinak, je tento materiál zpracován.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Tento Digitální učební materiál vznikl díky finanční podpoře EU- OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Není –li uvedeno jinak, je tento materiál zpracován."— Transkript prezentace:

1 Tento Digitální učební materiál vznikl díky finanční podpoře EU- OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Není –li uvedeno jinak, je tento materiál zpracován Ing. Lenkou Grešlovou Articles

2 Přiřaď obrázky do správného obláčku. A AN SOME Zdroj: www.helpforenglish.cz

3 Be a teacher! /Najdeš všechny chyby?/ a apple a apple some pear some pear an soup an soup a potatoes an chocolate an chocolate some sausage some sausage some orange some orange some onion some onion an bread an bread an roll an roll an plate an plate some cake some cake a cheese a cheese a rice a rice a ice cream a ice cream an water an water an salt an salt a sugar a sugar a milk a milk an juice an juice a sand a sand http://nr1a.com/animated/love-heart-gifs.htm

4 Let´s play BINGO!!! Zdroj: www.helpforenglish.cz


Stáhnout ppt "Tento Digitální učební materiál vznikl díky finanční podpoře EU- OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Není –li uvedeno jinak, je tento materiál zpracován."

Podobné prezentace


Reklamy Google