Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

EU peníze školám Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "EU peníze školám Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/"— Transkript prezentace:

1 Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Horní Česká 15, Znojmo
EU peníze školám Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/ Název projektu: Inovace školství Šablona - název: I. Čtenářská a informační gramotnost Číslo: III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Zpracoval: Mgr. Josef Barnet Předmět: Fyzika Název produktu: Spojené nádoby Číslo produktu: VY_32_INOVACE_08_ Použito: Třída: 7.B Anotace: Žáci se dozví více o principu a využití spojených nádob v praxi.

2 Spojené nádoby Ve spojených nádobách přetéká kapalina z jedné nádoby do druhé a hladina kapaliny je v obou stejně vysoko.

3 Spojené nádoby hladiny jsou stejně vysoko ?????????????? →

4 Spojené nádoby

5 Spojené nádoby

6 Spojené nádoby Čajová konvice

7 Spojené nádoby Kropicí konev

8 Spojené nádoby Vodovod

9 Sifon Díky principu spojených nádob neproniká zápach z odpadu do místnosti

10 Sifon

11 Plavební komora umožňuje lodím překonávat výškový rozdíl vodní hladiny

12 Plavební komora

13

14 Odkazy [online] [cit ]. Dostupné z WWW: <http://www.cafetony.cz/prodejna/sklo-29/strana/2>. [online] [cit ]. Dostupné z WWW: <http://www.sweet-market.cz/animal-character-dogcajova-konvice-velka-p-1528.html>. [online] [cit ]. Dostupné z WWW: <http://www.zscholtice.cz/svs/lacko/fyzika_7roc/ucivo.html>. [online] [cit ]. Dostupné z WWW: <http://www.zspboskovice.cz/clanky/fyzika-zapisy.html>. [online] [cit ]. Dostupné z WWW: <http://amavetko.szm.com/vystavapokusov/odpadmaterial/odpadmaterial.htm>. [online] [cit ]. Dostupné z WWW: <http://obchod.skola.sk/produkt/spojene-nadoby-a-krhla>. [online] [cit ]. Dostupné z WWW: <http://fyzikavpraxi.g6.cz/main.php?p=galerie&id=69&id_img=73>. [online] [cit ]. Dostupné z WWW: <http://www.vybav-dum.cz/scheurich-konvicka-s-rozprasovacem-sprayman-pink.html>.

15 Odkazy [online] [cit ]. Dostupné z WWW: <http://www.kouzelnydomov.cz/index.php?s=zajimavost&id=132&title=Vodn%C3%AD%20sv%C4%9Bt%20na%20va%C5%A1%C3%AD%20zahrad%C4%9B>. [online] [cit ]. Dostupné z WWW: <http://www.vasek-naradi.cz/category/zahradni-naradi/konve-zahradni/116>. [online] [cit ]. Dostupné z WWW: <http://www.solarart.hr/slike/8.html>. [online] [cit ]. Dostupné z WWW: <http://fyzmatik.pise.cz/25496-princip-sifonu-na-wc.html>. [online] [cit ]. Dostupné z WWW: <http://ceskobudejovicky.denik.cz/zpravy_region/most-do-pristavu-se-bude-lodim-salutovat html>. Fyzika pro 7.ročník zvláštní školy. PRAHA : SEPTIMA, s.


Stáhnout ppt "EU peníze školám Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/"

Podobné prezentace


Reklamy Google