Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze."— Transkript prezentace:

1

2 Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze. 2 hráči 4 hráči Konec P E X E S O 1 Čísla 1–15 Popis hry: Prezentace nabízí podle pravidel hry PEXESO procvičování čísel 1 až 15. Dvojici pexesa tvoří vždy číslo a jeho slovní ekvivalent. Hra je zpracována pro dva hráče či družstva nebo pro čtyři hráče. Pexeso se ovládá kliknutím symbolem ručičky na modrý obdélník. Po prvním kliknutí se objeví číslo nebo jeho slovní ekvivalent, po druhém kliknutí na stejný obdélník číslo nebo slovo zmizí. Správně sestavená dvojice zůstává odkrytá a vedoucí hry zaznamená pomocí barevných tlačítek soutěžícím získaný bod.

3 Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze. 1 zwei vierzehn sechs acht 2 elf neun fünf fünfzehn 10 dreizehn drei 8 eins 3 vier zwölf 4 sieben zehn 7 A B C D E F zpět

4 Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze. 1 zwei vierzehn sechs acht 2 elf neun fünf fünfzehn 10 dreizehn drei 8 eins 3 vier zwölf 4 sieben zehn 7 A B C D E F zpět


Stáhnout ppt "Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze."

Podobné prezentace


Reklamy Google