Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Gymnázium Ostrov.  Osmileté studium ◦ Testy OSP od firmy SCIO  Čtyřleté studium ◦ Bez přijímacích zkoušek – přijímání dle prospěchu na ZŠ v 8. a pololetí.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Gymnázium Ostrov.  Osmileté studium ◦ Testy OSP od firmy SCIO  Čtyřleté studium ◦ Bez přijímacích zkoušek – přijímání dle prospěchu na ZŠ v 8. a pololetí."— Transkript prezentace:

1 Gymnázium Ostrov

2  Osmileté studium ◦ Testy OSP od firmy SCIO  Čtyřleté studium ◦ Bez přijímacích zkoušek – přijímání dle prospěchu na ZŠ v 8. a pololetí 9. ročníku z vybraných předmětů.

3  Podává rodič – ne škola  Potvrdit ve škole známky  Vybrat termín přijímacích zkoušek (osmileté studium)  Vyplnit kód studia (osmileté, čtyřleté)  Podepsat rodič i uchazeč  Potvrzení způsobilosti od lékaře nepožadujeme  Doložit výstupní hodnocení, diplomy za vědomostní soutěže  Odevzdat do na SŠ

4  ředitel školy zveřejní kritéria přijímacího řízení a termín přijímacích zkoušek  Do odevzdání přihlášek na střední školu  Do vyzvednout na ZŠ zápisový lístek  a přijímací zkoušky do osmiletého oboru  Po rozhodnutí o přijetí do čtyřletého oboru  Do 3 pracovních dnů po konání přijímacíh zkoušek do osmiletého oboru

5  Vyzvednout rozhodnutí na poště (po 5 dnech se považuje za doručené).  Do 5 pracovních dnů od doručení rozhodnutí odevzdat na SŠ zápisový lístek.  Zápisový lístek je možné 1x vzít zpět a použít na jiné škole.

6  Do 3 dnů po obdržení rozhodnutí je možné podat odvolání  Informovat se na vyhlášení dalšího kola – podat znovu přihlášku. Po 1. kole je zcela jisté, že budou volná místa po uchazečích, kteří neodevzdali zápisový lístek. Zájemci o studium mohou podat přihlášku do 2. kola.  Informace na stránkách školy nebo telefonicky.

7  Určeny pro uchazeče do osmiletého studia  Termín konání  Na zkoušky je nutné se zvlášť přihlásit – také do na nebo tel.  Cena 25 Kč

8 Děkuji vám za pozornost.


Stáhnout ppt "Gymnázium Ostrov.  Osmileté studium ◦ Testy OSP od firmy SCIO  Čtyřleté studium ◦ Bez přijímacích zkoušek – přijímání dle prospěchu na ZŠ v 8. a pololetí."

Podobné prezentace


Reklamy Google