Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Obecní vysílání. MUDr. Pirner nebude z důvodu dovolené od 7. do 9. července 2010 ordinovat.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Obecní vysílání. MUDr. Pirner nebude z důvodu dovolené od 7. do 9. července 2010 ordinovat."— Transkript prezentace:

1 Obecní vysílání

2 MUDr. Pirner nebude z důvodu dovolené od 7. do 9. července 2010 ordinovat.

3 Skládka bude otevřena v sobotu 17. července od 10 do 12 hod.

4 Cirkus Magico KATONAS vystoupí se svou super show v orlovn ě v sobotu v 17 hod. Srde č n ě zveme všechny d ě ti i dosp ě lé. Cirkus Magico KATONAS vystoupí se svou super show v orlovn ě v sobotu v 17 hod. Srde č n ě zveme všechny d ě ti i dosp ě lé.

5 Matrika Těšany oznamuje občanům, že od do nebude mít z důvodu dovolené úřední hodiny.

6 KNIHOVNA BUDE V PÁTEK Z DŮVODU VÝMĚNY OKEN ZAVŘENA.

7 MUDr. Halačková – Těšany oznamuje, že nebude ordinovat. Zastupuje MUDr. Kollegar Středa 14 – 16 hod. Ost. dny hod.

8 MUDr. Jonasová oznamuje, že od 7.7. do nebude ordinovat. Zastupuje MUDr. Machalová v Sokolnicích od 8 do 10 hod. pro nemocné, dále po tel. domluvě na tel

9 MUDr. Šultes 19. – – z důvodu dovolené neordinuje Akutní případy ošetří MUDr. Víšková.

10

11

12 Jihomoravská plynárenská žádá občany, aby z důvodu opravy vysokotlak. potrubí v pátek v době od 9 do 12 hod. omezili odběr zemního plynu na minimum.

13 Oldies party od 20 hod. Pohostinství U Laštůvků Telnice Hraje: DJ Tomek Z kapacitních důvodů rezervace na tel. čísle

14

15 Základní škola Židlochovice pořádá ve školním roce 2010/2011 kurz německého jazyka pro začátečníky a konverzační kurz německého jazyka pro pokročilé. Oba kurzy se konají jedenkrát týdně v rozsahu dvou vyučovacích hodin, vždy ve středu od 17 a od hodin. Zájemci se mohou přihlásit na telefonním čísle nebo na ové adrese Základní škola Židlochovice pořádá ve školním roce 2010/2011 kurz německého jazyka pro začátečníky a konverzační kurz německého jazyka pro pokročilé. Oba kurzy se konají jedenkrát týdně v rozsahu dvou vyučovacích hodin, vždy ve středu od 17 a od hodin. Zájemci se mohou přihlásit na telefonním čísle nebo na ové adrese

16 Pozvánka Den otevřených dveří v Domově pro seniory Sokolnice od 14 do 18 hod. Bude připravené malé pohoštění, ukázka z tvorby klientů domova, poslech příjemné hudby a v případě zájmu zodpovíme dotazy o zařízení a poskytovaných službách.

17 PROGRAM MTV JE MOŽNÉ NALADIT NA KANÁLE S 24 PROGRAM MTV JE MOŽNÉ NALADIT NA KANÁLE S 24

18 Drůbežárna Prace bude ve středu v 9:30 hod. u samoobsluhy prodávat: kuřice všech barev, housata, káčata, husokačeny, krůty, chovné kohouty, slepice – stáří 1 rok, krmení a vitamínové doplňky pro drůbež a králíky

19 Svolávám 44. zasedání zastupitelstva obce na středu v 19 hod. do zasedací místnosti OÚ Program : 1.Zahájení 2.Kolaudace – Kanalizace II. etapa 3.Komunitní kompostárna 4.Problematika ZŠ a MŠ 5.Různé Jaroslav Osička, starosta

20 ZAHRADNICTVÍ ANTONÍN RYCHLÍK nabízí hrách a kedlubny Otevírací doba: každý den od 13 do 18 hod. ZAHRADNICTVÍ ANTONÍN RYCHLÍK nabízí hrách a kedlubny Otevírací doba: každý den od 13 do 18 hod. ZAHRADNICTVÍ ANTONÍN RYCHLÍK nabízí hrách a kedlubny Otevírací doba: každý den 13 – 18 hod.

21 Zahradnictví v Žatčanech Prodává balkonovky, letničky, přísady zeleniny a různý doplňkový sortiment (např. substráty, truhlíky, mísy, hnojiva, postřiky...) Muškáty……25 Kč Voskovky……8 Kč Petunky……..15 Kč lekníny, závěsné jahody a další široký sortiment. Otevírací doba: Po – Pá: 9-11 a So: 8-11….Jinak po dohodě Tel: Kalvodová Anna , Franklová Jiřina

22 ZAHRADNICTVÍ ANTONÍN RYCHLÍK nabízí hrách a kedlubny Otevírací doba: každý den od 13 do 18 hod. ZAHRADNICTVÍ ANTONÍN RYCHLÍK nabízí hrách a kedlubny Otevírací doba: každý den od 13 do 18 hod.

23 Závěrečný účet obce za rok 2009 je vyvěšen na úřední desce u samoobsluhy a elektronické úřední desce na Občané se k němu mohou vyjádřit písemně do , nebo ústně na nejbližším zasedání ZO.

24 Ztráty a nálezy Na obecní úřad byl odevzdán řetízek s přívěskem, majitel si ho zde může vyzvednout.

25 PRODEJ ŽIVÝCH RYB ve čtvrtek :15 - 8:30 hod. u samoobsluhy Kapr I. tř. 78 Kč/kg Kapr výběr 88 Kč/kg Amur 88 Kč/kg Tolstolobik 55 Kč/kg Pstruh duhový130 Kč/kg Na požádání rybu zdarma zabije Na požádání rybu zdarma zabije a vykuchá. Prodej čerstvých vajec z drůbežárny Pohořelice, cena dle velikosti.

26 Pan Milan Bínek zahajuje od prodej sazenic zeleniny: salát, kedlubny, květák,kapusta, zelí, brokolice, celer (výběr z více odrůd) 2,50 Kč/kus. Prodej: Žatčany č. 13 pondělí – pátek 15:30-17:00 sobota 9 – 10:30 Pan Milan Bínek zahajuje od prodej sazenic zeleniny: salát, kedlubny, květák,kapusta, zelí, brokolice, celer (výběr z více odrůd) 2,50 Kč/kus. Prodej: Žatčany č. 13 pondělí – pátek 15:30-17:00 sobota 9 – 10:30

27 KINO MĚNÍN Mary a Max Pátek 4. prosince, Vstupné 59 a 49 Kč. Přístupný od 12 let. Osmiletá Australanka Mary se cítí osamělá, v hlavě se jí rojí spousta otázek a ona nemá koho se zeptat. Maminka se příliš věnuje pití sherry a tatínek jen svému koníčku vycpavačství. Až jednou Mary na poště vytrhne list z telefonního seznamu města New York, vybere si z něj jméno čtyřiačtyřicetiletého Maxe Horowitze a napíše mu. Tak začne neobvyklé přátelství... Animovaný snímek s osobitým výtvarným ztvárněním. Australský film inspirovaný skutečným příběhem, české titulky, 92 minuty.

28 Oznámení Z důvodu digitalizace televizního signálu bude po přechodnou dobu docházet k přerušení vysílání některých programů. O změnách v nastavení kanálů vás budeme informovat v obecním vysílání.

29 U programu ČT 2 je nutné u některých televizorů přepnout zvukovou normu z DK na BG Program CNN naladíte na kanále č.42

30 KINO MĚNÍN Peklo s princeznou Pátek 24. dubna v 18:00 hod. Král Leopold a král Bedřich uzavřou svatební smlouvu, týkající se jejich malých dětí, Anety a Jeronýma. Když je princezně a princi osmnáct let, má se konat svatba. Jenže mladí o ní nechtějí ani slyšet a utečou od rodičů. Setkají se v lese, aniž se poznají, zamilují se do sebe... Tereza Voříšková a Jiří Mádl v hlavních rolích české pohádky. Pátek 13. března, Vstupné 46 a 49 Kč. Přístupný od 15 let. Německá letuška Vanda se po propuštění z práce a po nejistém rozchodu s milencem Davidem vydá za svou babičkou do dědiny Runina na slovensko-ukrajinské hranici. Vanda se ve vesnici sblíží s chlapáckým Mirem, mužem s temnou minulostí, a při pomoci utečencům z Tádžikistánu se zaplete s tamní převaděčskou mafií.... Psychologický milostný snímek ve slovensko-německé koprodukci. České titulky. 96 minut.

31 Z naší vesnice

32 Název naší obce nejednou zazněl ve dnech od na letišti Aeroklubu Jeseník v Mikulovicích, kde členové našeho Modelářského klubu Alka soutěžili se svými modely na VIII. Mistrovství Evropy rádiem řízených historických modelů. V kategorii větroňů se nejlépe z našeho klubu umístil Ota Sýkora (17 místo ze 64. soutěžících), v kategorii modelů s elektrickým pohonem se nejlépe dařilo Martinu Sekaninovi (12 místo z 38) a v kategorii velkých motorových modelů vylétal Zdeněk Sýkora st. 6 místo v konkurenci 28. soutěžících. Z. Sýkora Název naší obce nejednou zazněl ve dnech od na letišti Aeroklubu Jeseník v Mikulovicích, kde členové našeho Modelářského klubu Alka soutěžili se svými modely na VIII. Mistrovství Evropy rádiem řízených historických modelů. V kategorii větroňů se nejlépe z našeho klubu umístil Ota Sýkora (17 místo ze 64. soutěžících), v kategorii modelů s elektrickým pohonem se nejlépe dařilo Martinu Sekaninovi (12 místo z 38) a v kategorii velkých motorových modelů vylétal Zdeněk Sýkora st. 6 místo v konkurenci 28. soutěžících. Z. Sýkora

33

34

35

36

37

38

39 Firma SITA upozorňuje občany, že komunální odpad, který se nevejde do popelnic, bude odebírat pouze v zelených označených pytlích. Pytle si můžete koupit na OÚ, cena je 14 Kč.

40 Rodinná kronika Rodinná kronika

41 Poslední rozloučení s paní Jngeborg Harvánkovou se koná v sobotu v 15 hod. v chrámu Páně v Žatčanech a po smutečních obřadech ji uložíme do rodinného hrobu.

42 Z naší vesnice

43

44 Naše kabelová televize vysílá od digitálně rakouské programy na 37 kanále. Hudební televizní kanál „O“ nyní vysílá na 31 kanále.

45 Naše kabelová televize vysílá od rakouský program ORF 1 na kanále S 12, frekvence 238,25.

46 Naše kabelová televize vysílá digitálně tyto programy : ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4, NOVA, NOVA CINEMA, PRIMA, BARRANDOV. Pro digitální (nový) příjem je nutné ke starším televizorům zakoupit SET-TOP-BOX (DVB-T). Současně probíhá analogové (staré) vysílání na všech kanálech.

47

48 ZUZANA MATĚJKOVÁ MANIKÚRA A MODELÁŽ NEHTŮ ÚJEZD U BRNA, REVOLUČNÍ 466 TEL ZUZANA MATĚJKOVÁ MANIKÚRA A MODELÁŽ NEHTŮ ÚJEZD U BRNA, REVOLUČNÍ 466 TEL


Stáhnout ppt "Obecní vysílání. MUDr. Pirner nebude z důvodu dovolené od 7. do 9. července 2010 ordinovat."

Podobné prezentace


Reklamy Google