Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Křížovka – příbuzenské vztahy Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Švihlová.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Křížovka – příbuzenské vztahy Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Švihlová."— Transkript prezentace:

1 Křížovka – příbuzenské vztahy Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Švihlová

2 Anotace: Materiál obsahuje křížovku k procvičení příbuzenských vztahů v rodině. Autor: Mgr. Zuzana Švihlová (Autor) Datum vytvoření: říjen 2012 Jazyk: čeština Vzdělávací oblast: člověk a jeho svět Tematický okruh: lidé kolem nás Očekávaný výstup: Rozlišuje blízké příbuzenské vztahy v rodině. Speciální vzdělávací potřeby: žádné Klíčová slova: lidé, příbuzenské vztahy, rodina Druh učebního materiálu: prezentace Cílová skupina: žák, 1. – 3. ročník Stupeň a typ vzdělávání: základní vzdělávání – první stupeň – první období Typická věková skupina: 7 - 9 let

3 T Základem lidské společnosti je _ _ _ _ _ _. 1. Syn mého otce je můj… 2. Maminčin manžel je můj… 3. Tatínkův tatínek je můj… 4. Strýcova maminka je moje… 5. Můj bratr je tatínkův… 6. Maminčina sestra je moje… 1. 2. 3. 4. 5. 6.

4 BRATR OTEC DĚDEČEK BABIČKA SYN TETA Základem lidské společnosti je R O D I N A. 1. Syn mého otce je můj… 2. Maminčin manžel je můj… 3. Tatínkův tatínek je můj… 4. Strýcova maminka je moje… 5. Můj bratr je tatínkův… 6. Maminčina sestra je moje… 1. 2. 3. 4. 5. 6.


Stáhnout ppt "Křížovka – příbuzenské vztahy Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Švihlová."

Podobné prezentace


Reklamy Google