Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Číslo v digitálním archivu školyVY_32_INOVACE_Zem8_11 Sada DUMZeměpis 8 PředmětZeměpis Název materiáluPoznej evropské město _1 Anotace Žák má v průběhu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Číslo v digitálním archivu školyVY_32_INOVACE_Zem8_11 Sada DUMZeměpis 8 PředmětZeměpis Název materiáluPoznej evropské město _1 Anotace Žák má v průběhu."— Transkript prezentace:

1 Číslo v digitálním archivu školyVY_32_INOVACE_Zem8_11 Sada DUMZeměpis 8 PředmětZeměpis Název materiáluPoznej evropské město _1 Anotace Žák má v průběhu prezentace určit, o jaké město se jedná. Materiál zvyšuje zájem o probíranou látku, aktivizuje žáka. AutorZdeněk Novotný JazykČeský jazyk Datum vytvoření Očekávaný výstupŽák pozná atributy typické pro Londýn Stupeň a typ vzděláváníZákladní vzdělání – lehké mentální postižení Klíčová slovaStát, Evropa, město, Londýn Druh učebního materiáluPrezentace Cílová skupinaŽák na 2. stupni speciální školy Číslo projektuCZ.1.07/1.4.00/ Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Zdeněk Novotný.

2 POZNEJ EVROPSKÉ MĚSTO

3 Most přes řeku Temži v hlavním městě ostrovního království se jmenuje Tower Bridge

4 Jezdí zde dvoupatrové autobusy, na nárožích stojí červené telefonní budky. Vysoké věži s hodinami se říká Big Ben.

5 Nad řekou Temží se tyčí obří kolo zvané Londýnské oko.

6 Jak se toto město jmenuje? LONDÝN Hlavní město Spojeného království Velké británie a Severního Irska

7 London_Thames_Sunset_panorama_-_Feb_2008.jpg


Stáhnout ppt "Číslo v digitálním archivu školyVY_32_INOVACE_Zem8_11 Sada DUMZeměpis 8 PředmětZeměpis Název materiáluPoznej evropské město _1 Anotace Žák má v průběhu."

Podobné prezentace


Reklamy Google