Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Číslo v digitálním archivu školyVY_32_INOVACE_Zem8_06 Sada DUMZeměpis 8 PředmětZeměpis Název materiáluEvropské hospodářství - Doprava Anotace Prezentace.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Číslo v digitálním archivu školyVY_32_INOVACE_Zem8_06 Sada DUMZeměpis 8 PředmětZeměpis Název materiáluEvropské hospodářství - Doprava Anotace Prezentace."— Transkript prezentace:

1 Číslo v digitálním archivu školyVY_32_INOVACE_Zem8_06 Sada DUMZeměpis 8 PředmětZeměpis Název materiáluEvropské hospodářství - Doprava Anotace Prezentace seznamuje žáka s různými druhy dopravy v Evropě. Materiál aktivizuje žáky k dalšímu poznávání specifiky jednotlivých evropských států. AutorZdeněk Novotný JazykČeský jazyk Datum vytvoření Očekávaný výstupŽák zná druhy dopravy a dopravních prostředků v Evropě. Stupeň a typ vzděláváníZákladní vzdělání – lehké mentální postižení Klíčová slovaEvropa, doprava, hospodářství Druh učebního materiáluPracovní list Cílová skupinaŽák na 2. stupni speciální školy Číslo projektu CZ.1.07/1.4.00/ Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Zdeněk Novotný.

2 EVROPSKÉ HOSPODÁŘSTVÍ DOPRAVA Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Zdeněk Novotný.

3 ROZEZNÁVÁME DOPRAVU: POZEMNÍ VODNÍ LETECKOU SPECIÁLNÍ

4 POZEMNÍ DOPRAVA SILNIČNÍ ŽELEZNIČNÍ POTRUBNÍ

5 VODNÍ DOPRAVA ŘÍČNÍ NÁMOŘNÍ

6 LETECKÁ DOPRAVA

7 SPECIÁLNÍ DOPRAVA PŘENOS ELEKTRICKÉ ENERGIE PŘENOS INFORMACÍ

8 OTÁZKY: Který druh dopravy se v ČR nevyskytuje? Který z dopravních prostředků je nejrychlejší? Který dopravní prostředek dokáže přepravit najednou nejvíce nákladu?

9 Použité zdroje dostupné z Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Zdeněk Novotný.


Stáhnout ppt "Číslo v digitálním archivu školyVY_32_INOVACE_Zem8_06 Sada DUMZeměpis 8 PředmětZeměpis Název materiáluEvropské hospodářství - Doprava Anotace Prezentace."

Podobné prezentace


Reklamy Google