Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

SKELETON. HISTORIE Skeleton je zimní sport podobný bobování Závodník sjíždí ledovým korytem na speciálních nízkých saních vleže na břiše hlavou dopředu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "SKELETON. HISTORIE Skeleton je zimní sport podobný bobování Závodník sjíždí ledovým korytem na speciálních nízkých saních vleže na břiše hlavou dopředu."— Transkript prezentace:

1 SKELETON

2 HISTORIE Skeleton je zimní sport podobný bobování Závodník sjíždí ledovým korytem na speciálních nízkých saních vleže na břiše hlavou dopředu Saně pro skeleton vypadají jako polstrovaná deska s úchyty po straně opatřená zespodu ocelovými noži Skeleton byl součástí OH v roce 1928, v roce 1948 a pak až v roce 2002, od kdy je trvalou součástí

3 SOUČASNOST Nejúspěšnější zemí ve skeletonu v novodobé historii OH jsou závodníci Kanady Následují je USA, Švýcarsko a Velká Británie V podstatě stejné státy se objevují ve výsledkových listinách i na MS, v posledních letech se k nim přidalo Rusko

4 Konec prezentace


Stáhnout ppt "SKELETON. HISTORIE Skeleton je zimní sport podobný bobování Závodník sjíždí ledovým korytem na speciálních nízkých saních vleže na břiše hlavou dopředu."

Podobné prezentace


Reklamy Google