Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

CHVÁLÍM DEN, KDY JSI PŘIŠEL K NÁM, PORAZIL SMRT, ZACHRÁNIL JSI NÁS, V RADOSTI TEĎ ŽIJEM V TOBĚ DÁL. PRÁZDNÝ KŘÍŽ A PRÁZDNÝ HROB, ŽIVOT VĚČNÝ PRO NÁS BYL.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "CHVÁLÍM DEN, KDY JSI PŘIŠEL K NÁM, PORAZIL SMRT, ZACHRÁNIL JSI NÁS, V RADOSTI TEĎ ŽIJEM V TOBĚ DÁL. PRÁZDNÝ KŘÍŽ A PRÁZDNÝ HROB, ŽIVOT VĚČNÝ PRO NÁS BYL."— Transkript prezentace:

1 CHVÁLÍM DEN, KDY JSI PŘIŠEL K NÁM, PORAZIL SMRT, ZACHRÁNIL JSI NÁS, V RADOSTI TEĎ ŽIJEM V TOBĚ DÁL. PRÁZDNÝ KŘÍŽ A PRÁZDNÝ HROB, ŽIVOT VĚČNÝ PRO NÁS BYL JACKPOT, V RADOSTI TEĎ ŽIJEM V TOBĚ DÁL, ŽIJEM DÁL. REF: Ó, HAPPY DAY, ŠŤASTNÝ DEN, KDY SŇAL JSI HŘÍCHY MÉ, Ó, HAPPY DAY, ŠŤASTNÝ DEN, UŽ NEJSEM NIKDY SÁM.

2 SVOBODNÝ TEĎ MŮŽU STÁT PŘED TEBOU A ŘÍKAT TVÁŘÍ V TVÁŘ, JSEM JEN TVŮJ A TY JEŽÍŠI MŮJ. POKOJEM A RADOSTÍ ZAPLNIL JSI PRÁZDNO V SRDCI MÉM, TEĎ SLAVÍM, ŽE ŽIJU V TOBĚ DÁL, ŽIJU DÁL. REF: Ó, HAPPY DAY, ŠŤASTNÝ DEN, KDY SŇAL JSI HŘÍCHY MÉ, Ó, HAPPY DAY, ŠŤASTNÝ DEN, UŽ NEJSEM NIKDY SÁM.

3 REF: SVOU CHVÁLU CHCI TOBĚ DÁT, DÍK ZA TEN DEN, ZA DEN TVÉ ZÁCHRANY. REF: Ó, HAPPY DAY, ŠŤASTNÝ DEN, KDY SŇAL JSI HŘÍCHY MÉ, Ó, HAPPY DAY, ŠŤASTNÝ DEN, UŽ NEJSEM NIKDY SÁM.


Stáhnout ppt "CHVÁLÍM DEN, KDY JSI PŘIŠEL K NÁM, PORAZIL SMRT, ZACHRÁNIL JSI NÁS, V RADOSTI TEĎ ŽIJEM V TOBĚ DÁL. PRÁZDNÝ KŘÍŽ A PRÁZDNÝ HROB, ŽIVOT VĚČNÝ PRO NÁS BYL."

Podobné prezentace


Reklamy Google