Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Překlad: Jiřina Markovová Řeka Tvé lásky proudí k nám, přes hory i přes oceán, i já své srdce otvírám, ať Tvůj Duch dotkne se mě sám.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Překlad: Jiřina Markovová Řeka Tvé lásky proudí k nám, přes hory i přes oceán, i já své srdce otvírám, ať Tvůj Duch dotkne se mě sám."— Transkript prezentace:

1 překlad: Jiřina Markovová Řeka Tvé lásky proudí k nám, přes hory i přes oceán, i já své srdce otvírám, ať Tvůj Duch dotkne se mě sám.

2 překlad: Jiřina Markovová Mám radost, že Tvou lásku znám, že v pravdě můžu chodit dál, proto své dlaně pozvedám a Tebe vzývám.

3 překlad: Jiřina Markovová Budu jen o Tvé lásce zpívat, věčně jen o Tvé lásce zpívat.

4 překlad: Jiřina Markovová Řeka Tvé lásky proudí k nám, přes hory i přes oceán, i já své srdce otvírám, ať Tvůj Duch dotkne se mě sám.

5 překlad: Jiřina Markovová Mám radost, že Tvou lásku znám, že v pravdě můžu chodit dál, proto své dlaně pozvedám a Tebe vzývám.

6 překlad: Jiřina Markovová Budu jen o Tvé lásce zpívat, věčně jen o Tvé lásce zpívat.

7 překlad: Jiřina Markovová Pane, já radostí tančím, je to bláznivé, já vím. Až Tvou slávu všichni spatří, potom budou tančit spolu s námi.

8 překlad: Jiřina Markovová Budu jen o Tvé lásce zpívat, věčně jen o Tvé lásce zpívat.


Stáhnout ppt "Překlad: Jiřina Markovová Řeka Tvé lásky proudí k nám, přes hory i přes oceán, i já své srdce otvírám, ať Tvůj Duch dotkne se mě sám."

Podobné prezentace


Reklamy Google