Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Dlužíte-li bance100 000 Kč, jste v prdeli. Dlužíte-li bance 100 000 000, je v prdeli banka. Chci jednou zemřít pokojně ve spánku jako můj strýc a ne v.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Dlužíte-li bance100 000 Kč, jste v prdeli. Dlužíte-li bance 100 000 000, je v prdeli banka. Chci jednou zemřít pokojně ve spánku jako můj strýc a ne v."— Transkript prezentace:

1

2 Dlužíte-li bance100 000 Kč, jste v prdeli. Dlužíte-li bance 100 000 000, je v prdeli banka. Chci jednou zemřít pokojně ve spánku jako můj strýc a ne v hrůze jako ty uvřískaný lidi, který vezl v autobuse... Moje rodina byla tak chudá, že kdybych se nenarodil jako chlapeček, tak bych si ani neměl s čím hrát. Můj dědeček byl elektrikář, našel jsem na půdě helmu s dvěma blesky. Mě doktor doporučil sexuální zdrženlivost, tak jsem se dneska ráno sexuálně zdržel a málem jsem přišel pozdě po práce." Jsou tři etapy života: Mládí, střední věk a vypadáte dobře!

3 Tak se jednou šťourám hřebíkem v uchu a najednou... TICHO. Válku mezi muži a ženami nikdy nikdo nevyhraje. Je tady příliš mnoho bratříčkování s nepřítelem. Dítě se začíná smát ve věku čtyř týdnů. Do té doby vás vidí moc rozmazaně. Nedaleko Prahy spadlo na hřbitov malé sportovní letadélko, záchranné čety vytáhly zatím přes 300 mrtvých těl. Praxe ukazuje, že vzrušení ženy lze úspěšně stimulovat různými mechanickými hračkami. Jako nejlepší se z tohoto hlediska ukazuje Porsche 911. Není dobré učit se od mládí jen jednomu plaveckému stylu. Například jeden můj známý spadl do studny, uměl plavat jenom motýlka a umlátil se o stěny.

4 Děsně nesnáším opilce. Minule, když jsem šel z hospody tak mi pořád šlapali po rukou. Společností DUREX bylo zjištěno, že dospělý člověk má sex min. 3x týdně. Rád bych věděl kterej hajzl za mě šuká! Lidi o mně říkají, že jsem flegmatik. Mně je to ale jedno! Ženy můžeš zahrnout láskou, můžeš je zahrnout penězi, ale nejlíp je, když je zahrneš hlínou. Od britských kontrolorů v Ruzyni: Jestli nejsi blondýn, neuvidíš Londýn.

5


Stáhnout ppt "Dlužíte-li bance100 000 Kč, jste v prdeli. Dlužíte-li bance 100 000 000, je v prdeli banka. Chci jednou zemřít pokojně ve spánku jako můj strýc a ne v."

Podobné prezentace


Reklamy Google