Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Trocha poezie (Láska)………. (přátelství). Láska Je mocná čarodějka dokáže pohladit i srdce zraňovat. Když srdce bolí Jen přítel ví jak. Važme si přátel.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Trocha poezie (Láska)………. (přátelství). Láska Je mocná čarodějka dokáže pohladit i srdce zraňovat. Když srdce bolí Jen přítel ví jak. Važme si přátel."— Transkript prezentace:

1

2 Trocha poezie (Láska)………. (přátelství).

3 Láska Je mocná čarodějka dokáže pohladit i srdce zraňovat. Když srdce bolí Jen přítel ví jak. Važme si přátel a umějme přáteli být.

4 Sen je součástí našeho soukromí. Je cosi zvláštního v tom, sdílet své soukromí s lidmi, které milujeme…… Je to pouze další způsob, jak se dát druhým poznat……

5 Odložil Svá křídla……. Chtěl vědět jaké to je být člověkem a moci milovat…. Poznal tu bolest…. Chtěl zpět Svá křídla, ale zapomněl kde jsou….. A tak bloudí ulicemi, hledá, pátrá a touží znovu se vznést….. Kdo??? Každý z nás…..

6 Tady je to mé tajemství, úplně prostinké: správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné……

7 Někteří lidé vstoupí do našeho života a rychle z něj zase odejdou. Někteří v něm nějakou dobu zůstanou a zanechají stopy v našich srdcích. My už pak nikdy nejsme stejní.

8 Nemusíte dělat velké věci, stačí malé….. S velkou láskou…….

9 Když budeš vědět, že pláčeš pro toho, koho máš rád, poznáš, že je to Láska….

10 Přeji Vám všem krásné dny plné Lásky a porozumění…………… Simona


Stáhnout ppt "Trocha poezie (Láska)………. (přátelství). Láska Je mocná čarodějka dokáže pohladit i srdce zraňovat. Když srdce bolí Jen přítel ví jak. Važme si přátel."

Podobné prezentace


Reklamy Google