Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Najdi ve větách VS po L Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Švihlová.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Najdi ve větách VS po L Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Švihlová."— Transkript prezentace:

1 Najdi ve větách VS po L Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Švihlová

2 Anotace: Materiál obsahuje prezentaci k procvičení vyjmenovaných slov po L. Žák bude hledat vyjmenované slovo v jednotlivých větách. Po kliknutí se objeví odpověď. Autor: Mgr. Zuzana Švihlová (autor) Datum vytvoření: srpen 2013 Jazyk: čeština Vzdělávací oblast: jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: český jazyk a literatura Tematický okruh: jazyková výchova Očekávaný výstup: odůvodňuje a píše správně: i/y po tvrdých a měkkých souhláskách i po obojetných souhláskách ve vyjmenovaných slovech; dě, tě, ně, ú/ů, bě, pě, vě, mě – mimo morfologický šev; velká písmena na začátku věty a v typických případech vlastních jmen osob, zvířat a místních pojmenování Speciální vzdělávací potřeby: žádné Klíčová slova: vyjmenovaná slova po L Druh učebního materiálu: prezentace Cílová skupina: žák, 1. – 3. ročník Stupeň a typ vzdělávání: základní vzdělávání – první stupeň – první období Typická věková skupina: 7 - 9 let

3 Moje bystrá kamarádka Poly katedrálu nikdy neviděla.

4 Na koncertě z naší kapely někdy pěkně teče pot.

5 Kšandy ruply, no utáhni ty kalhoty páskem.

6 Okny proletěly sýkorky a pěnkavy s potravou.

7 Pan Roblýs katalog automobilů prohlížel celý večer.

8 Gorily koply šimpanzovi míč do jeho výběhu.

9 Tygřice kously šetrně mláďata do hřbetu, aby je přenesly.


Stáhnout ppt "Najdi ve větách VS po L Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Zuzana Švihlová."

Podobné prezentace


Reklamy Google