Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Knihkupectví se zaměřením na alternativní medicínu, duchovní literaturu (astrologie, alchymie, hermetismus, okultismus, esoterika, psychotronika, léčitelství,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Knihkupectví se zaměřením na alternativní medicínu, duchovní literaturu (astrologie, alchymie, hermetismus, okultismus, esoterika, psychotronika, léčitelství,"— Transkript prezentace:

1 Knihkupectví se zaměřením na alternativní medicínu, duchovní literaturu (astrologie, alchymie, hermetismus, okultismus, esoterika, psychotronika, léčitelství, mystika, jóga, východní filosofie, buddhismus, taoismus, psychologie, reinkarnace, karma, tarot, numerologie, I-ting, homeopatie, reiki, aromaterapie, čakry, tantra, grafologie, apod.)

2  Na přání dostanete v prodejně do knihy razítko, na základě kterého ji můžete (ale nemusíte) do 3 let vrátit.  Za knihu zaplatíte stejně jako při běžném prodeji.  Při vrácení knihy dostanete zpět zaplacenou částku zmenšenou o půjčovné.  Takto vrácená kniha se poté přesune do antikvariátu.

3  Antikvariát je umístěn na „Galerii“ v hlavní prodejní místnosti. Knihy jsou seřazeny podle příjmení autorů.

4  Knihy z antikvariátu se prodávají se slevou:  50 % v únoru a v srpnu  15 % v ostatních měsících  Všechny knihy z antikvariátu můžete do 3 let vrátit; při vrácení do druhého dne je půjčovné nulové.

5  Knihy mimo hlavní obor (s razítkem „Říjnové odpočítávání“) jsou v říjnu prodávány za menší a menší ceny od 31 do 1 Kč.  V ostatních měsících jsou tyto knihy prodávány za jednotnou cenu 31 Kč.

6  Tištěný věštník  Vychází jednou za dva měsíce  Jednorázové zaslání zdarma  Předplatné na rok 48 Kč  Zasíláme i na Slovensko

7 NA „GALERII“ V HLAVNÍ MÍSTNOSTI „ORLÍ HNÍZDO“ VLEVO ZA VSTUPNÍMI DVEŘMI V roce 2008 obdržíte při první návštěvě čaj zdarma.

8 Bus Pod Královkou Hotel Pyramida Zast. Malovanka Tram. 15, 22, 23, 25 Bus 143, 149, 217 Strahovský klášter Knihkupectví Hledající Za Pohořelcem 12, 169 00, Praha 6

9 www.hledajici.cz tel.: 220 873 250 info@hledajici.cz  pondělí 10 – 18  úterý 10 – 18  středa 10 – 20  čtvrtek 10 – 18  pátek 10 – 18


Stáhnout ppt "Knihkupectví se zaměřením na alternativní medicínu, duchovní literaturu (astrologie, alchymie, hermetismus, okultismus, esoterika, psychotronika, léčitelství,"

Podobné prezentace


Reklamy Google