Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Horní Česká 15, Znojmo EU peníze školám Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.0710 Název projektu:

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Horní Česká 15, Znojmo EU peníze školám Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.0710 Název projektu:"— Transkript prezentace:

1 Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Horní Česká 15, Znojmo EU peníze školám Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/ Název projektu: Inovace školství Šablona - název: I. Čtenářská a informační gramotnost Číslo: III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Zpracoval: Mgr. Josef Barnet Předmět: Fyzika Název produktu: Fyzikální měření – MĚŘENÍ DÉLKY Číslo produktu: VY_32_INOVACE_08_248 Použito: Třída: 7.B Anotace: Žáci si zopakují znalosti, které mají o měření délky a používání měřidel v různých pracovních odvětvích.

2 Měření délky Základní jednotkou délky je METR ( značka – m )

3 Měření délky V praktickém životě užíváme také jednotky menší.

4 Měření délky Centimetr ( značka – cm )

5 Měření délky Milimetr ( značka – mm )

6 Měření délky 1 m = 100 cm = mm

7 Měření délky Větší jednotkou než metr je kilometr ( značka – km ) 1 km = m

8 Měření délky Předměty mají různou délku, šířku a výšku ( mají různé rozměry )

9 Měření délky Délková měřidla: Slouží nám k zjišťování velikosti předmětů K určování vzdálenosti …

10 Měření délky Školní pomůcky:

11 Měření délky Řemeslníci:

12 Měření délky Stavebnictví: Digitální nivelační přístroj

13 Měření délky Švadleny:

14 Měření délky Strojírenství:

15 Měření délky

16 Odkazy [online] [cit ]. Dostupné z WWW:. [online] [cit ]. Dostupné z WWW:. [online] [cit ]. Dostupné z WWW:. [online] [cit ]. Dostupné z WWW:. [online] [cit ]. Dostupné z WWW:. [online] [cit ]. Dostupné z WWW:. [online] [cit ]. Dostupné z WWW:. [online] [cit ]. Dostupné z WWW:. [online] [cit ]. Dostupné z WWW:. [online] [cit ]. Dostupné z WWW:.

17 Odkazy [online] [cit ]. Dostupné z WWW:. [online] [cit ]. Dostupné z WWW:. [online] [cit ]. Dostupné z WWW:. [online] [cit ]. Dostupné z WWW:. [online] [cit ]. Dostupné z WWW:. eu:3345/ [online] [cit ]. Dostupné z WWW:. [online] [cit ]. Dostupné z WWW:. Fyzika pro 7.ročník zvláštní školy. PRAHA : SEPTIMA, s.


Stáhnout ppt "Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Horní Česká 15, Znojmo EU peníze školám Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.0710 Název projektu:"

Podobné prezentace


Reklamy Google