Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Toto je modlitba pro ty vystresované! Dodej mi prosím klidu k tomu, abych souhlasil s tím, co nemohu změnit; odvahu k tomu, abych změnil to, s čím nemohu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Toto je modlitba pro ty vystresované! Dodej mi prosím klidu k tomu, abych souhlasil s tím, co nemohu změnit; odvahu k tomu, abych změnil to, s čím nemohu."— Transkript prezentace:

1

2 Toto je modlitba pro ty vystresované!

3 Dodej mi prosím klidu k tomu, abych souhlasil s tím, co nemohu změnit; odvahu k tomu, abych změnil to, s čím nemohu souhlasit; a rozum k tomu, abych dokázal ukrýt těla těch, které jsem dnes zavraždil, protože mě nasrali !!!

4 a také…, pomoz mi abych byl opatrný na čí prsty na nohou dnes dupnu, neboť ty nohy můžou vést k prdeli, kterou budu možná muset zítra políbit.

5 Pomoz mi k tomu pracovat vždy na 100%.... 12% v Pondělí 23% v Úterý 40% ve Středu 20% ve Čtvrtek 5% v Pátek...

6 … a dále mi pomoz zapamatovat si, že..... Když mám velmi špatný den, a zdá se mi, že se mě všichni snaží nasrat, že k mračení se je potřeba 42 svalů, zatímco pouze 4 svaly jsou potřebné k zvednutí mého prostředníčku, abych všem řekl ať mi vlezou na záda!


Stáhnout ppt "Toto je modlitba pro ty vystresované! Dodej mi prosím klidu k tomu, abych souhlasil s tím, co nemohu změnit; odvahu k tomu, abych změnil to, s čím nemohu."

Podobné prezentace


Reklamy Google