Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VY_III/2_INOVACE_26_Spuštění PC Spuštění PC Miroslav Kaňok.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VY_III/2_INOVACE_26_Spuštění PC Spuštění PC Miroslav Kaňok."— Transkript prezentace:

1 VY_III/2_INOVACE_26_Spuštění PC Spuštění PC Miroslav Kaňok

2 OBSAH Spuštění PC Dodržujte bezpečnost Hygiena u PC Použité zdroje

3 SPUŠTĚNÍ PC Stiskem tlačítka (POWER) na skříni počítače Počítač se zapne, kontroluje svou funkčnost a připojené části a zařízení Pozor! Pokud stisknete tlačítko po spuštění, může dojít i k poškození PC či jeho částí. Po spuštění PC je někdy potřeba zadat své uživatelské jméno a heslo!

4 DODRŽUJTE BEZPEČNOST ! Počítač je elektrické zařízení K elektřině je připojena i většina jeho součástí a příslušenství Do PC nesaháme, nesnažíme se cokoli připojovat a PC nezakrýváme (potřebuje větrat)

5 HYGIENA U PC Snažte správně sedět Monitor by měl být bokem k oknu Na klávesnici a myš i ostatní součásti buďte hodní Na monitor se nedívejte zblízka Dělejte přestávky – vstaňte od počítače a dělejte něco úplně jiného (jděte na vzduch)

6 HYGIENA U PC 2 TADY JE OKNO

7 POUŽITÉ ZDROJE Informační a komunikační technologie [online]. 2010 [cit. 2011-09- 17]. Zásady práce s počítačem a osobní zdraví. Dostupné z WWW:. Dostupný pod licencí GNU Free Documentation License na WWW: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:French-power-socket.jpg http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Coca_cola.jpg


Stáhnout ppt "VY_III/2_INOVACE_26_Spuštění PC Spuštění PC Miroslav Kaňok."

Podobné prezentace


Reklamy Google