Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VOLBY DO KRAJSKÝCH ZASTUPITELSTEV 2012. SERIÁL 13 DEBAT V CENTRECH VŠECH ČESKÝCH A MORAVSKÝCH KRAJŮ POŘADÍ VZESTUPNÉ PODLE POČTU VOLIČŮ POČET OBYVATEL.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VOLBY DO KRAJSKÝCH ZASTUPITELSTEV 2012. SERIÁL 13 DEBAT V CENTRECH VŠECH ČESKÝCH A MORAVSKÝCH KRAJŮ POŘADÍ VZESTUPNÉ PODLE POČTU VOLIČŮ POČET OBYVATEL."— Transkript prezentace:

1 VOLBY DO KRAJSKÝCH ZASTUPITELSTEV 2012

2 SERIÁL 13 DEBAT V CENTRECH VŠECH ČESKÝCH A MORAVSKÝCH KRAJŮ POŘADÍ VZESTUPNÉ PODLE POČTU VOLIČŮ POČET OBYVATEL 18+ DATUM VYSÍLÁNÍ Karlovarský kraj Liberecký kraj Vysočina Pardubický kraj Králové-hradecký kraj Plzeňský kraj Zlínský kraj Jihočeský kraj Olomoucký kraj Ústecký kraj Jihomoravský kraj Moravsko-slezský kraj Středočeský kraj

3 Česká televize už tradičně před volbami do krajských zastupitelstev bude vysílat seriál pořadů Otázky Václava Moravce Speciál. Tentokrát nabídne divákům debaty s volebními lídry ze všech 13 krajů, tedy celkem 78 kandidátů na hejtmany. Smyslem je představit voličům favority krajských voleb, dát jim možnost porovnat jejich kvality osobní i volebních programů a především zdůraznit význam voleb a šanci kvalifikovaně rozhodovat, kdo bude zastupovat zájmy voličů i kraje.

4 Vysílání: ČT24, 21:00, vždy v úterý a ve čtvrtek počínaje 28. srpnem (s výjimkou pondělí 8. října, neboť v úterý již platí zákonné embargo na volební průzkumy) Stopáž: 90 minut Moderátor: Václav Moravec Výběr hostů: podle výsledků dvou na sobě nezávislých aktuálních volebních průzkumů agentur STEM/MARK a SCaC, které budou plně pod kontrolou ČT. Vždy 6 hostů - lídrů kandidátek - na pódiu podle volebního modelu. Průzkumy budou aktuální, uzávěrka sběru 3 dny před vysíláním pořadu Výběr diváků: diváků v každém kraji, kteří budou vybráni prostřednictvím sociálních sítí a podle sociologického vzorku

5

6


Stáhnout ppt "VOLBY DO KRAJSKÝCH ZASTUPITELSTEV 2012. SERIÁL 13 DEBAT V CENTRECH VŠECH ČESKÝCH A MORAVSKÝCH KRAJŮ POŘADÍ VZESTUPNÉ PODLE POČTU VOLIČŮ POČET OBYVATEL."

Podobné prezentace


Reklamy Google