Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ANOTACE Šablona: ICT2-3-57 Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: Český jazyk a literatura Tematický okruh: Jazyková výchova.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ANOTACE Šablona: ICT2-3-57 Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: Český jazyk a literatura Tematický okruh: Jazyková výchova."— Transkript prezentace:

1

2 ANOTACE Šablona: ICT2-3-57 Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: Český jazyk a literatura Tematický okruh: Jazyková výchova Anotace Žák poznává grafické znázornění dlouhých a krátkých slabik Autor: Mgr. Kateřina Brandejsová Jazyk :Čeština Očekávaný výstup: rozlišuje zvukovou a grafickou podobu slova, člení slova na hlásky, odlišuje dlouhé a krátké samohlásky Speciální vzdělávací potřeby - žádné - Klíčová slova : krátké a dlouhé slabiky, grafické znázornění Druh učebního materiálu :Pracovní list, ppt. prezentace Druh interaktivity: Kombinace Cílová skupina : Žák Stupeň a typ vzdělávání: základní vzdělávání – první stupeň- první období Typická věková skupina: 6-7 let Celková velikost: – 346kB-soubor ppt.

3 Přečti si básničku Vytleskej si názvy obrázků Nakresli grafické znázornění Napiš vytleskané slovo

4 Výlet k Jupiteru Jan Vodňanský Hvězdy obří trpaslíci Komety a planety Svačinka je na Měsíci Pro lety a rakety Blížíme se k planetě Neznámé a záhadné Musíme k ní doletět Jen ať nám to nespadne Copak je to za planetu Vzpomenem si v…cuku letu Že by to byl Jupi… Jupi Jupi… Jupi… Jupiter Připadal nám z dálky malý Máme na něho pytel

5 … --------------------------------------- JUPITER -----------------

6 Obrazový materiál [online] [cit. 2012-12-5]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: Jupiter……. http://www.clker.com/clipart-jupiter.htmlhttp://www.clker.com/clipart-jupiter.html Pytel …….. http://www.clker.com/clipart-sack.htmlhttp://www.clker.com/clipart-sack.html Hvězda ….. http://www.clker.com/clipart-9757.htmlhttp://www.clker.com/clipart-9757.html Měsíc ……. http://www.clker.com/clipart-moon-2.htmlhttp://www.clker.com/clipart-moon-2.html Raketa ….. http://www.clker.com/clipart-6878.htmlhttp://www.clker.com/clipart-6878.html Mimozemšťan … http://www.clker.com/clipart-alien-3.htmlhttp://www.clker.com/clipart-alien-3.html Vesmír ….. http://www.clker.com/clipart-red-solar-system.htmlhttp://www.clker.com/clipart-red-solar-system.html Klipart ze sady Microsoft Office


Stáhnout ppt "ANOTACE Šablona: ICT2-3-57 Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: Český jazyk a literatura Tematický okruh: Jazyková výchova."

Podobné prezentace


Reklamy Google