Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ANOTACE Šablona: ICT2-3-57 Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: Český jazyk a literatura Tematický okruh: Jazyková výchova.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ANOTACE Šablona: ICT2-3-57 Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: Český jazyk a literatura Tematický okruh: Jazyková výchova."— Transkript prezentace:

1

2 ANOTACE Šablona: ICT Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: Český jazyk a literatura Tematický okruh: Jazyková výchova Anotace Žák poznává grafické znázornění dlouhých a krátkých slabik Autor: Mgr. Kateřina Brandejsová Jazyk :Čeština Očekávaný výstup: rozlišuje zvukovou a grafickou podobu slova, člení slova na hlásky, odlišuje dlouhé a krátké samohlásky Speciální vzdělávací potřeby - žádné - Klíčová slova : krátké a dlouhé slabiky, grafické znázornění Druh učebního materiálu :Pracovní list, ppt. prezentace Druh interaktivity: Kombinace Cílová skupina : Žák Stupeň a typ vzdělávání: základní vzdělávání – první stupeň- první období Typická věková skupina: 6-7 let Celková velikost: – 346kB-soubor ppt.

3 Přečti si básničku Vytleskej si názvy obrázků Nakresli grafické znázornění Napiš vytleskané slovo

4 Výlet k Jupiteru Jan Vodňanský Hvězdy obří trpaslíci Komety a planety Svačinka je na Měsíci Pro lety a rakety Blížíme se k planetě Neznámé a záhadné Musíme k ní doletět Jen ať nám to nespadne Copak je to za planetu Vzpomenem si v…cuku letu Že by to byl Jupi… Jupi Jupi… Jupi… Jupiter Připadal nám z dálky malý Máme na něho pytel

5 … JUPITER

6 Obrazový materiál [online] [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: Jupiter……. Pytel …….. Hvězda ….. Měsíc ……. Raketa ….. Mimozemšťan … Vesmír ….. Klipart ze sady Microsoft Office


Stáhnout ppt "ANOTACE Šablona: ICT2-3-57 Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: Český jazyk a literatura Tematický okruh: Jazyková výchova."

Podobné prezentace


Reklamy Google