Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Dopis manželovi. Můj drahý manželi, ještě než se vrátíš ze své zámořské cesty, chci tě informovat o maličké nehodě, kterou jsem měla s pick-upem, když.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Dopis manželovi. Můj drahý manželi, ještě než se vrátíš ze své zámořské cesty, chci tě informovat o maličké nehodě, kterou jsem měla s pick-upem, když."— Transkript prezentace:

1 Dopis manželovi

2 Můj drahý manželi, ještě než se vrátíš ze své zámořské cesty, chci tě informovat o maličké nehodě, kterou jsem měla s pick-upem, když jsem zatáčela na naši příjezdovou cestu. Naštěstí to nebylo nic zlého a mně se nic nestalo, takže se o mě nijak nestrachuj, prosím. Přijížděla jsem domů z Wall-Martu a když jsem zatáčela ke garáži, tak jsem nešťastnou náhodou šlápla místo na brzdu na plyn. Garážová vrata jsou sice lehce nahnutá, ale pick-up se naštěstí zastavil o tvé auto. Strašně se omlouvám, ale vím, že mi ve své dobrosrdečnosti odpustíš. Moc tě miluju, miláčku, opatruj se, už se nemohu dočkat, až mě opět sevřeš ve své náruči. Tvá milující ženuška Gwendolyn

3


Stáhnout ppt "Dopis manželovi. Můj drahý manželi, ještě než se vrátíš ze své zámořské cesty, chci tě informovat o maličké nehodě, kterou jsem měla s pick-upem, když."

Podobné prezentace


Reklamy Google