Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Fotograf Ladislav Renner Ve své tvorbě se zaměřuje na zachycení městských a přírodních scenérií, architektury a zajímavých momentů během svých toulek.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Fotograf Ladislav Renner Ve své tvorbě se zaměřuje na zachycení městských a přírodních scenérií, architektury a zajímavých momentů během svých toulek."— Transkript prezentace:

1

2 Fotograf Ladislav Renner Ve své tvorbě se zaměřuje na zachycení městských a přírodních scenérií, architektury a zajímavých momentů během svých toulek po Evropě. Fotografuje od r. 2005 a brzy se začal umisťovat v regionálních i prestižních fotosoutěžích. Cestuje bez pomoci automobilu a přespává většinou jen ve spacáku a to nejen v přírodě, ale i ve městech. Mezi jeho úspěchy patří např. opakované vítězství O nejhezčí pohlednici ČR, za Česko zabodoval i v celosvětové soutěži Metro Global Challenge 2009, jeho snímky se několikrát dostaly na český NIKON Kalendář, opakovaně zvítězil ve fotosoutěži na několika ročnících filmového festivalu Klapka, úspěšně se umístil se svou soutěžní slideshow na pražském festivalu Kolem světa 2009 atd. Autorovu tvorbu lze často vidět na pohlednicích a fotomagnetech v ČR a SR, publikacích, časopisech, kalendářích, billboardech atd. Za zmínku stojí i realizace exkluzivních propagačních fotografií pro světoznámý Grandhotel Pupp. Již několik let také pořádá po celé ČR úspěšné výstavy s názvem Krásná místa naší vlasti. Posun kliknutím Hudba - Svěrák, Uhlíř – Chválím tě země má

3

4

5 Panská skála

6

7 Zámek Bojnice

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20 Přehrada Les Království

21 Lesní hřbitov u Nového Boru

22 Hospital KUKS

23

24

25

26 Sloup

27 Štramberk

28

29 Trhové Sviny

30

31

32

33

34

35

36 Dovolil jsem si udělat tuto prezentaci z fotografií Ladislava Rennera, kterého obdivuji pro jeho zápal pro krásu naší krajiny a nádherných architektonických skvostů. Rozesílám po netu a budu čekat, kdy se mi vrátí na PC. Už se nechci dívat na dopisy – pošli 10ti lidem, jinak…..? To se radši podělím o tento unikátní projekt. Tímto se omlouvám panu Rennerovi, že jsem to udělal bez jeho souhlasu.


Stáhnout ppt "Fotograf Ladislav Renner Ve své tvorbě se zaměřuje na zachycení městských a přírodních scenérií, architektury a zajímavých momentů během svých toulek."

Podobné prezentace


Reklamy Google