Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Zpráva o činnosti SKIP 08 Východní Čechy za rok 2010 Bc.Kateřina Hubertová Valná hromada SKIP 08 1.3.2011 Městská knihovna nové Město nad Metují.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Zpráva o činnosti SKIP 08 Východní Čechy za rok 2010 Bc.Kateřina Hubertová Valná hromada SKIP 08 1.3.2011 Městská knihovna nové Město nad Metují."— Transkript prezentace:

1 Zpráva o činnosti SKIP 08 Východní Čechy za rok 2010 Bc.Kateřina Hubertová Valná hromada SKIP Městská knihovna nové Město nad Metují

2 Únor VH a volby. Zvolen nový RV. Na VH navazoval seminář Povídám, povídám pohádku…aneb Storytelling v knihovnické praxi Přechod Jestřebích hor 3. ročník akce v bílé stopě

3 Březen setkání Klubka v Nové Pace –Na programu bylo především vyhodnocení soutěže Kde končí svět a projekt My všichni jsme Východočeši setkání seniorů v Jičíně – v seniorské oblasti hodlá SKIP 08 provádět další aktivity.

4 Květen proběhlo v Pardubicích setkání 60 dětí a 20 knihovnic na vyhodnocení regionálního kola projektu „Kde končí svět“.

5 Červen vítězové regionálních přehlídek projektu Klubu dětských knihoven SKIP "Kde končí svět" se zúčastnili slavnostního setkání na Ministerstvu kultury ČR, které bylo spojeno s pasováním rytířů Řádu krásného slova (krajští vítězové) z řad dětí a také z řad spisovatelů. Z našeho regionu byly pasovány tři Rytířky krásného slova: Anna Vaňková ze Dvora Králového, Pavlína Wünschová z Hořic a Marika Podhájecká z Chrudimi. Za knihovníky byla pasována Ivana Hutařová a za spisovatele Alena Ježková pokračovací II. seminář Storytelling se uskutečnil v KMHK a na pobočce v Kuklenách opět za spoluúčasti a s podporou SKIP 08.

6 Červen 2010 a Krajské knihovny roku Za Královéhradecký kraj Místní knihovna Batňovice Za Pardubický kraj Obecní knihovna Koclířov

7 Červenec – 3.7.Setkání s loutkou v Chrudimi – 4. ročník knihovnické dílny. Dílna se konala v rámci 59.ročníku Loutkářská Chrudim - festival amatérského loutkářství. Dílnu vedla Mgr. Václava Křesadlová a vyráběly se masky. Další dílnou bylo Vyprávění vedené Mgr. Martinem Hakem z JAMU. Akce se konala i za přítomnosti hostů: kolegyně Emílie Antolíkové ze Slovenska, spisovatelky Petry Braunové a herečky Jitky Smutné.

8 Září – 4.9.pořádal SKIP 08 a Krajská knihovna Vysočiny v Havlíčkově Brodě víkendové setkání v Havlíčkově Brodě. (Exkurze v knihovně, prohlídka města, hrad a rodný domek Jaroslava Haška v Lipnici nad Sázavou…) 7. – 12.9.Jičín – město pohádky – v rámci festivalu proběhla 15. knihovnická dílna ve dnech 7. – 9.10 a SKIP 08 se na dílně spolupodílel.

9 Říjen happening v Turnově další setkání KDK SKIP 08 tentokrát v Měk Litomyšl – hlavním bodem programu je 2. ročník projektu My všichni jsme Východočeši a chystaná knihovnická přehlídka na rok 2011 OKNA (O KNihovnických Aktivitách) ve Studijní a vědecké knihovně v Hradci Králové slavnostní setkání knihovníků u příležitosti 2. ročníku udělování ocenění „Knihovník kraje 2010“.

10 Děkujeme paní hospodářce Lence Samkové z Knihovny města Hradce Králové za přesnou, rychlou a precizní práci!


Stáhnout ppt "Zpráva o činnosti SKIP 08 Východní Čechy za rok 2010 Bc.Kateřina Hubertová Valná hromada SKIP 08 1.3.2011 Městská knihovna nové Město nad Metují."

Podobné prezentace


Reklamy Google