Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Beachhandball aneb plážová házená v Mostě.. Obecně : Hra je podobná mezinárodní házené. Jedná se o týmový sport, ve kterém se dva týmy snaží vstřelit.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Beachhandball aneb plážová házená v Mostě.. Obecně : Hra je podobná mezinárodní házené. Jedná se o týmový sport, ve kterém se dva týmy snaží vstřelit."— Transkript prezentace:

1 Beachhandball aneb plážová házená v Mostě.

2 Obecně : Hra je podobná mezinárodní házené. Jedná se o týmový sport, ve kterém se dva týmy snaží vstřelit míč do branky soupeře. Hraje se ve 4 hráčích (3 hráči v poli a jeden brankář). Hraje se na pískovém hřišti o rozměrech 12x27 metrů.

3 Beachhandball Most 3-denní turnaj, který je pořádán od roku 2007. Jedná se o otevřený turnaj. Účastnit se mohou i amatérské kolektivy. Akce součástí kampaní ČUS - Sportuj s námi! a Most – kandidát na titul Evropské město sportu udělované European Capitals of Sport Association - ACES (Most titul pro rok 2015 získal). Pořadatelé HK Baník Most a od roku 2013 i DHK Baník Most. Systém turnaje - každý s každým v základní skupině a dále o umístění. V pátek se očekává příjezd týmů, vrcholí příprava a od 10:00 hod zahajuje sportovní akci turnaj mládeže a Školní liga Handball cup. V sobotu a neděli probíhá hlavní turnaj v plážové házené mužů a žen.

4 Výsledky 2014 Muži: 1. All Blacks 2. Chmelu, chmel 3. Bambusáci 4. Dippoldiswalde 5. Junioři 6. Fans DHK Ženy: 1. Černí Andělé 2. Sunakashi 3. Promilky 4. Activ Moms 5. Bílinské laňky 6. Juniorky 7. Dippoldiswalde

5

6 Kdo nás podpořil v roce 2014? Statutární město Most http://www.mesto-most.cz/http://www.mesto-most.cz/ Technické služby města Mostu http://www.tsmost.cz/http://www.tsmost.cz/ Firma AFSI http://www.afsifilters.czhttp://www.afsifilters.cz Česká unie sportu http://www.cuscz.cz/uvod.htmlhttp://www.cuscz.cz/uvod.html Sportovní hala Most http://www.sportovnihalamost.cz/http://www.sportovnihalamost.cz/ a další drobní sponzoři Děkujeme všem za podporu!!!


Stáhnout ppt "Beachhandball aneb plážová házená v Mostě.. Obecně : Hra je podobná mezinárodní házené. Jedná se o týmový sport, ve kterém se dva týmy snaží vstřelit."

Podobné prezentace


Reklamy Google