Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Vajíčko Kdo ho rozbil? Ten má rád. Kdo ho dostal, ten je rád. Za vajíčko malované z velké lásky darované. Vajíčka pletu pletu pomlázku bez nití a provázku.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Vajíčko Kdo ho rozbil? Ten má rád. Kdo ho dostal, ten je rád. Za vajíčko malované z velké lásky darované. Vajíčka pletu pletu pomlázku bez nití a provázku."— Transkript prezentace:

1

2 Vajíčko Kdo ho rozbil? Ten má rád. Kdo ho dostal, ten je rád. Za vajíčko malované z velké lásky darované. Vajíčka pletu pletu pomlázku bez nití a provázku až pomlázku upletu zavolám si na tetu teta pošle pro strejce aby došel pro vejce až ty vejce přinese teta košem zatřese dá mi vejce červený dá mi vejce zelený dá mi vejce modrý každý bude dobrý.

3

4 Přišlo jaro Přišlo jaro, slunce svítí, v zahradách je plno kvítí. Co to ptáci štěbetají? Že mi tady rádi dají, malovaná vajíčka, co jim snesla slepička.

5

6

7

8 V a j í č k o Dejte mi slepičko, dejte mi vajíčko a já ho vybarvím, jak jarní sluníčko. Za krátkou básničku, za trochu proutí dám já ho chlapcovi, co o něj loudí.

9

10


Stáhnout ppt "Vajíčko Kdo ho rozbil? Ten má rád. Kdo ho dostal, ten je rád. Za vajíčko malované z velké lásky darované. Vajíčka pletu pletu pomlázku bez nití a provázku."

Podobné prezentace


Reklamy Google