Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

COMENIUS PARTNERSTVÍ ŠKOL 2009/2011. NÁZEV PROJEKTU Učíme se pomocí dramatu, hudby a sportu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "COMENIUS PARTNERSTVÍ ŠKOL 2009/2011. NÁZEV PROJEKTU Učíme se pomocí dramatu, hudby a sportu."— Transkript prezentace:

1 COMENIUS PARTNERSTVÍ ŠKOL 2009/2011

2 NÁZEV PROJEKTU Učíme se pomocí dramatu, hudby a sportu

3 CÍL PROJEKTU  Cílem je navzájem si s partnerskými školami představit různé formy dramatických, hudebních a sportovních aktivit, které vhodně doplňují výuku a rozvíjejí u žáků kreativní schopnosti.  Součástí projektu je 12 zahraničních mobilit, při kterých dochází k návštěvě partnerských škol.

4 PARTNERSKÉ ŠKOLY  ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115

5 PARTNERSKÉ ŠKOLY  Raynville Primary School Leeds (Velká Británie) (Velká Británie)

6 PARTNERSKÉ ŠKOLY  St.Colman Boys´ National School Macroom (Irsko)

7 MOBILITA LEEDS ( leden 2010)

8

9 MOBILITA MACROOM ( říjen 2010)

10

11 MOBILITA KLADNO ( červen 2011)

12

13 PRODUKTY  Our town, our school (Naše město, naše škola) CD v angličtině,na kterém je představeno město Kladno s okolím a naše škola. CD v angličtině,na kterém je představeno město Kladno s okolím a naše škola.

14 PRODUKTY  Christmas time at our school (Vánoční čas na naší škole) DVD, na kterém je zachycena předvánoční atmosféra na naší škole. Žáci 8.ročníku zde anglicky představují vánoční tradice (např. vánoční trhy, čertoviny, zdobení perníčků,…). DVD, na kterém je zachycena předvánoční atmosféra na naší škole. Žáci 8.ročníku zde anglicky představují vánoční tradice (např. vánoční trhy, čertoviny, zdobení perníčků,…).

15 PRODUKTY  Eating for healthy (Jídlem ke zdraví) zásady zdravého stravování v anglickém jazyce, představené formou „pyramidy zdravé výživy“. zásady zdravého stravování v anglickém jazyce, představené formou „pyramidy zdravé výživy“.

16 PRODUKTY  Sports and games we play in our school popis pravidel deseti her a sportů popis pravidel deseti her a sportů

17 PRODUKTY  Drama and music in ecology lessons DVD – záznam hudebnědramatického vystoupení na téma „VODA“ DVD – záznam hudebnědramatického vystoupení na téma „VODA“

18 PRODUKTY  History of our school hudebnědramatický pořad, při kterém žáci představili padesátiletou historii naší školy hudebnědramatický pořad, při kterém žáci představili padesátiletou historii naší školy

19 PREZENTACE PROJEKTŮ  Školní časopis

20 PREZENTACE PROJEKTŮ  Vitrína  Webové stránky

21


Stáhnout ppt "COMENIUS PARTNERSTVÍ ŠKOL 2009/2011. NÁZEV PROJEKTU Učíme se pomocí dramatu, hudby a sportu."

Podobné prezentace


Reklamy Google