Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

SLOVNÍ ÚLOHY. 1. slovní úloha V každé krabici je 6 šátků. Kolik šátků bude v 8 krabicích? V každé krabici je 6 šátků. Kolik šátků bude v 8 krabicích?

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "SLOVNÍ ÚLOHY. 1. slovní úloha V každé krabici je 6 šátků. Kolik šátků bude v 8 krabicích? V každé krabici je 6 šátků. Kolik šátků bude v 8 krabicích?"— Transkript prezentace:

1 SLOVNÍ ÚLOHY

2 1. slovní úloha V každé krabici je 6 šátků. Kolik šátků bude v 8 krabicích? V každé krabici je 6 šátků. Kolik šátků bude v 8 krabicích?

3 2. slovní úloha Do skříně se vejde celkem 9 krabic se šátky. Kolik šátků se vejde do skříně? Do skříně se vejde celkem 9 krabic se šátky. Kolik šátků se vejde do skříně?

4 3. slovní úloha  Ve skříni zůstaly 3 krabice se šátky. V nové zásilce přišlo 7 krabic. Vejdou se nám všechny krabice se šátky do skříně? ANONE Své tvrzení odůvodni.

5 4. závěrečná kontrola V úloze číslo 1 podtrhni červenou pastelkou počet šátků v každé krabici. V úloze číslo 1 podtrhni červenou pastelkou počet šátků v každé krabici. kolik krabic se vejde do skříně. nových a starých krabic, do rámečku dej celkový počet krabic. V úloze číslo 2 podtrhni zelenou pastelkou V úloze číslo 2 podtrhni zelenou pastelkou V poslední slovní úloze si podtrhni počet V poslední slovní úloze si podtrhni počet


Stáhnout ppt "SLOVNÍ ÚLOHY. 1. slovní úloha V každé krabici je 6 šátků. Kolik šátků bude v 8 krabicích? V každé krabici je 6 šátků. Kolik šátků bude v 8 krabicích?"

Podobné prezentace


Reklamy Google