Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Neurochirurgie KNTB Centrální PC Odeslání na mobil Region.nemocnice Uh.Hr.,Vsetín,Krom.,V.Mez. Odeslání domů.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Neurochirurgie KNTB Centrální PC Odeslání na mobil Region.nemocnice Uh.Hr.,Vsetín,Krom.,V.Mez. Odeslání domů."— Transkript prezentace:

1

2 Neurochirurgie KNTB Centrální PC Odeslání na mobil Region.nemocnice Uh.Hr.,Vsetín,Krom.,V.Mez. Odeslání domů

3 Technické vybavení 1.Digitalizovaná síť k posílání obrazové dokumentace v rámci nemocniční LAN 2. Mikroskop vybavený softwarem pro přenos obrazu do LAN 3. PC na oddělení vybavené softwarem PCTV 4. Domácí PC propojené pomocí ADSL rychlosti 2 GB s PC na oddělení Přístup pomocí vzdálených obrazovek (podobně jako homeworking) 5. Personál zkušený s využíváním telemedicínských aplikací

4 Operace pod kontrolou mikroskopu Přenos obrazu z mikroskopu pomocí LAN a softwaru na PC na oddělení

5 Obraz na PC neurochirurgie ( pracovna, insp.pokoj ) Obrazovka PC doma před připojením k nemocnici Obrazovka po připojení vzdálenou plochou na PC v pracovně Otevření softwaru pro přenos obrazu z op.mikroskopu pomocí sdílení obrazovek Sledování operace na domácím PC Možnost rady telefonem atd.

6 Tento způsob zobrazení je jednoduchý a za současných podmínek bezproblémový. 1.Jediný problém jako vždy – špatná kvalita poskytovatelů propojení Kolísání rychlosti přenosu po ADSL lince ( O2- telefonica )


Stáhnout ppt "Neurochirurgie KNTB Centrální PC Odeslání na mobil Region.nemocnice Uh.Hr.,Vsetín,Krom.,V.Mez. Odeslání domů."

Podobné prezentace


Reklamy Google