Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

NÁZEV ŠKOLY: ZŠ a MŠ Osoblaha, příspěvková organizace AUTOR: Eliška Jurčicová NÁZEV: VY_52_INOVACE_26_ROSTLINY A ŽIVOČICHOVÉ KOLEM NÁS. TÉMA: LESNÍ ROSTLINY.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "NÁZEV ŠKOLY: ZŠ a MŠ Osoblaha, příspěvková organizace AUTOR: Eliška Jurčicová NÁZEV: VY_52_INOVACE_26_ROSTLINY A ŽIVOČICHOVÉ KOLEM NÁS. TÉMA: LESNÍ ROSTLINY."— Transkript prezentace:

1 NÁZEV ŠKOLY: ZŠ a MŠ Osoblaha, příspěvková organizace AUTOR: Eliška Jurčicová NÁZEV: VY_52_INOVACE_26_ROSTLINY A ŽIVOČICHOVÉ KOLEM NÁS. TÉMA: LESNÍ ROSTLINY ČÍSLO PROJEKTU: CZ.1.07/1.4.00/ Dřeviny a byliny v lese.

2 Datum vytvoření projektu 2012 Ročník7. Popis prezentaceŽáci si zopakují již v nižších ročnících probrané lesní rostliny, jejich třídění a určování.

3 Uvedené lesní rostliny rozděl na byliny a dřeviny. jasan ztepilý ladoňka dvoulistá prvosenka jarní brusnice borůvka sasanka hajní dub letní bez černý jahodník obecný růže šípková plicník lékařský hloh obecný konvalinka vonná

4 Pracoval jsi správně? toto jsou byliny konvalinka vonná prvosenka jarní ladoňka dvoulistá sasanka hajní jahodník obecný plicník lékařský

5 a toto dřeviny jasan ztepilý dub letní růže šípková brusnice borůvka bez černý hloh obecný

6 Poznáš je i na fotografii? ladoňka dvoulistá prvosenka jarní konvalinka vonná ladoňka dvoulistá prvosenka jarní konvalinka vonná

7 4 5 6 sasanka hajní jahodník obecný plicník lékařský sasanka hajní jahodník obecný

8 1 2 3 hloh obecný jasan ztepilý brusnice borůvka jasan ztepilý brusnice borůvka hloh obecný

9 růže šípková bez černý dub letní 4 56 bez černý dub letní růže šípková

10 Pou ž ité zdroje: _ jpg?uselang=cs klipart MS Office 2010


Stáhnout ppt "NÁZEV ŠKOLY: ZŠ a MŠ Osoblaha, příspěvková organizace AUTOR: Eliška Jurčicová NÁZEV: VY_52_INOVACE_26_ROSTLINY A ŽIVOČICHOVÉ KOLEM NÁS. TÉMA: LESNÍ ROSTLINY."

Podobné prezentace


Reklamy Google