Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Jaroslava Zámostná. Dostupné z Metodického portálu ISSN: 1802-4785, financovaného.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Jaroslava Zámostná. Dostupné z Metodického portálu ISSN: 1802-4785, financovaného."— Transkript prezentace:

1 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Jaroslava Zámostná. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze. Fahrzeuge ‒ 2 Obr. 1

2 Popis hry: Prezentace podle pravidel hry PEXESO umožňuje procvičování slovní zásoby zvoleného okruhu. Dvojici pexesa tvoří vždy obrázek a jeho slovní ekvivalent. Pexeso se ovládá kliknutím symbolem ručičky na modrý obdélník. Po prvním kliknutí se objeví obrázek nebo jeho slovní ekvivalent, po druhém kliknutí na stejný obdélník obrázek nebo slovo zmizí. Správně sestavená dvojice zůstává odkrytá a vedoucí hry zaznamená získaný bod.

3 die Lokomotive das Feuerwehrfahr- zeug der Rettungswagen die Seilbahn der Luftballon das Taxi das Schiff das Auto 1234 A B C D Obr. 2 ‒ 9

4 Správné řešení: A1-C2, A3-C1, B2-D3, B4-D1, C3-A4, C4-B1, D2-A2, D4-B3

5 Použité zdroje: Všechny uvedené odkazy [cit ]. Dostupné pod licencí Public domain na WWW: Obr. 1 Obr. 2–9 použité v pexesu:


Stáhnout ppt "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Jaroslava Zámostná. Dostupné z Metodického portálu ISSN: 1802-4785, financovaného."

Podobné prezentace


Reklamy Google