Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Anotace Finanční gramotnost –Kvíz Hospodaření s penězi na svačinu AutorHolomková Lenka JazykČeština Očekávaný výstup Hospodaření s kapesným na svačinu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Anotace Finanční gramotnost –Kvíz Hospodaření s penězi na svačinu AutorHolomková Lenka JazykČeština Očekávaný výstup Hospodaření s kapesným na svačinu."— Transkript prezentace:

1 Anotace Finanční gramotnost –Kvíz Hospodaření s penězi na svačinu AutorHolomková Lenka JazykČeština Očekávaný výstup Hospodaření s kapesným na svačinu Speciální vzdělávací potřeby- žádné - Klíčová slovaKapesné, svačina Druh učebního materiáluPrezentace Druh interaktivityAktivita Cílová skupinaŽák Stupeň a typ vzděláváníZákladní škola - praktická Typická věková skupina let Celková velikost777 kB

2 Kapesné

3 Rodiče Ti každý den dají na svačinku 20,-Kč. V tabulce jsou uvedené ceny jednotlivých svačinek. Označ, kterou z níže uvedených svačinek si můžeš koupit.

4 Cena svačinek SvačinkaCena v Kč SvačinkaCena v Kč Jablko5Rohlík15 Banán6Čokoláda17 Twiggy8Lízátko3 Džusík10Pomeranč5

5 Svačinka č.1 + Máš penízky na tuto svačinku?

6 Špatná odpověď!

7 Správná odpověď!

8 Svačinka č.2 + Máš penízky na tuto svačinku?

9 Špatná odpověď!

10 Správná odpověď!

11 Svačinka č.3 + Máš penízky na tuto svačinku?

12 Špatná odpověď!

13 Správná odpověď!

14 Svačinka č.4 + Máš penízky na tuto svačinku?

15 Špatná odpověď!

16 Správná odpověď!

17 Svačinka č.5 + Máš penízky na tuto svačinku?

18 Špatná odpověď!

19 Správná odpověď!

20 ZDROJE %81/http://hledejlevne.cz/%C4%8COKOL%C3%81DA+MILKA+ML%C3%89%C4%8CN%C 3%81/ minus/attachment/ano-ne/http://www.brejle.net/svet-kolem-me/nova-rubrika-moje-dnesni-plus- minus/attachment/ano-ne/ Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Lenka Holomková. Dostupné z Metodického portálu ; ISSN Provozuje Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků (NÚV).


Stáhnout ppt "Anotace Finanční gramotnost –Kvíz Hospodaření s penězi na svačinu AutorHolomková Lenka JazykČeština Očekávaný výstup Hospodaření s kapesným na svačinu."

Podobné prezentace


Reklamy Google