Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

C O JSME PRO V ÁS PŘIPRAVILI ? H ISTORIE OBCE V ŠENORY V DOKUMENTECH A FOTOGRAFIÍCH Výstava je umístěna v budově Státního okresního archivu Praha-západ.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "C O JSME PRO V ÁS PŘIPRAVILI ? H ISTORIE OBCE V ŠENORY V DOKUMENTECH A FOTOGRAFIÍCH Výstava je umístěna v budově Státního okresního archivu Praha-západ."— Transkript prezentace:

1

2 C O JSME PRO V ÁS PŘIPRAVILI ?

3 H ISTORIE OBCE V ŠENORY V DOKUMENTECH A FOTOGRAFIÍCH Výstava je umístěna v budově Státního okresního archivu Praha-západ se sídlem v Dobřichovicích, Pražská 728 a je přístupná každé pondělí a středu do , vždy mezi 8:00 a 17:00. Jindy po předchozí dohodě. Výstavu připravila Všenorská knihovna a Informační centrum Berounka. Vystaveny jsou navíc vybrané dokumenty uložené ve Státním okresním archivu Praha- západ

4 O DPOLEDNÍ ČTENÍ E VY T OMISOVÉ POKRAČUJE JIŽ VE STŘEDU V 15.30

5 O VÝSTAVU JE ZÁJEM, A TAK BYLA O MĚSÍC PRODLOUŽENA Ciel s.r.o.

6 V LABYRINTU ZPRAVODAJSKÝCH SLUŽEB O knize Jiřího Růžka, dlouholetého ředitele BIS a pracovníka tajných služeb, V labyrintu zpravodajských služeb, si bude s autorem povídat Václav Štěch foto: František Vlček, MAFRAFrantišek VlčekMAFRA Zdroj: Společenský sál OÚ Na závisti ve Všenorech, , 19.00

7 K NIHU SI MŮŽETE PŮJČIT VE V ŠENORSKÉ KNIHOVNĚ Před rokem byla v nakladatelství Šulc-Švarc vydána kniha pamětí Jiřího Růžka, V labyrintu zpravodajských služeb, která přibližuje vznik nových tajných služeb i obecných rysů české transformace po roce Beseda se koná v rámci Noci ve Všenorské knihovně.

8 N OC VE V ŠENORSKÉ KNIHOVNĚ V RÁMCI N OCI S A NDERSENEM V ŠENORSKÁ KNIHOVNA A O BČANSKÉ SDRUŽENÍ V ŠENORY Eva Tomisová – předčítání z knihy České pohádky od Jana Drdy Představení nových knih pro děti Malý večerní koncert Presentace Všenorské knihovny – krátká projekce Beseda s Jiřím Růžkem, autorem knihy V labyrintu zpravodajských služeb, moderuje Václav Štěch Posezení s kávou a koláčky Všenorský večerníček

9 D ĚTI V KNIHOVNĚ PŘI ŠKOLNÍ LEKCI

10 P ESTRÝ VÝBĚR NOVÝCH KNIH V PŘÍJEMNÉM PROSTŘEDÍ

11 J ARNÍ GEOLOGICKÁ VYCHÁZKA Oblíbený průvodce Filip Stehlík připravuje program jarní geologické vycházky. Za geologickými zajímavosti vyrazíme v neděli Budeme Vás včas informovat.

12 Z POSLEDNÍ GEOLOGICKÉ VYCHÁZKY

13 D ALŠÍ PŘIPRAVOVANÉ AKCE pasování stromu v zámecké zahradě Ing. Pavel Kyzlík vzpomínkové odpoledne k výročí ukončení druhé světové války pasování prvňáčků na čtenáře školní lekce pro žáky všenorské školy slavnosti v rámci Husova roku

14 V ŠENORSKÁ KNIHOVNA A I NFORMAČNÍ CENTRUM B EROUNKA V ÁS ZVE K NÁVŠTĚVĚ Otevírací hodiny Středa – Každá sudá sobota Tel.: (Obecní úřad)


Stáhnout ppt "C O JSME PRO V ÁS PŘIPRAVILI ? H ISTORIE OBCE V ŠENORY V DOKUMENTECH A FOTOGRAFIÍCH Výstava je umístěna v budově Státního okresního archivu Praha-západ."

Podobné prezentace


Reklamy Google