Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

TO JE MÁ PROSBA, KDYŽ CÍTÍM, ŽE VŠECHNO PRÁZDNÉ SE ZDÁ, TY JSI MOU TOUHOU, MOU SKÁLOU, MŮJ HRAD, JSI BOHEM, CO PŘICHÁZÍ VČAS. TO JE MÁ PROSBA VE ZKOUŠKÁCH,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "TO JE MÁ PROSBA, KDYŽ CÍTÍM, ŽE VŠECHNO PRÁZDNÉ SE ZDÁ, TY JSI MOU TOUHOU, MOU SKÁLOU, MŮJ HRAD, JSI BOHEM, CO PŘICHÁZÍ VČAS. TO JE MÁ PROSBA VE ZKOUŠKÁCH,"— Transkript prezentace:

1 TO JE MÁ PROSBA, KDYŽ CÍTÍM, ŽE VŠECHNO PRÁZDNÉ SE ZDÁ, TY JSI MOU TOUHOU, MOU SKÁLOU, MŮJ HRAD, JSI BOHEM, CO PŘICHÁZÍ VČAS. TO JE MÁ PROSBA VE ZKOUŠKÁCH, KDYŽ SLABOST SVOU ODHALÍM ZAS, POTVRĎ MOU VÍRU, PŘETAV MŮJ PLÁČ, OBSTOJÍM, TY SÍLU MI DÁŠ.

2 REF: DÁVÁM TI DÍK, CO PROTI MNĚ POVSTANE, TY NENECHÁŠ STÁT, NEJSEM V TOM SÁM A VYZNÁVÁM, BŮH JE VŽDY VÍTĚZEM A ON JE PÁN. TO JE MÁ PROSBA V ČAS BOJŮ, KDYŽ V SOBĚ SÍLY NEMÁM, NAPLŇ SVÉ SLIBY, JÁ NA NICH CHCI STÁT, VŽDYŤ V JEŽÍŠI VÍTĚZSTVÍ MÁM.

3 REF: DÁVÁM TI DÍK, CO PROTI MNĚ POVSTANE, TY NENECHÁŠ STÁT, NEJSEM V TOM SÁM A VYZNÁVÁM, BŮH JE VŽDY VÍTĚZEM A ON JE PÁN. REF: NA KAŽDÝ DEN, NA KAŽDOU CHVÍLI, TY JSI MŮJ BŮH, DÁVÁŠ MI DŮVOD TĚ CTÍT, DÁVÁŠ MI DŮVOD TĚ CHVÁLIT.


Stáhnout ppt "TO JE MÁ PROSBA, KDYŽ CÍTÍM, ŽE VŠECHNO PRÁZDNÉ SE ZDÁ, TY JSI MOU TOUHOU, MOU SKÁLOU, MŮJ HRAD, JSI BOHEM, CO PŘICHÁZÍ VČAS. TO JE MÁ PROSBA VE ZKOUŠKÁCH,"

Podobné prezentace


Reklamy Google